foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

Toto poslední kolo sedmého ročníku ligové soutěže Raptors League mělo navíc vyřešit jeden otazník. A to, kdo za Vaškem Piklem a Mírou Černochem vybojuje třetí místo v konečném hodnocení. Souboj mezi hlavním servismanem a organizátorem ligy Frantou Markem a předsedkyní klubu BSE Any Jackowskou byl minimálně velmi těsný.

Číst dál...

16.10.2010 - Páté kolo Raptors League přilákalo do jídelny strakonických tepláren pouze 7 hráčů. Pro účast ve volební komisi se nemohl zúčastnit Míra Černoch a pro práci doma ani Maruška Vargová. Avšak ani při tomto počtu nebyla o překvapivé výsledky nouze.

Číst dál...

18.9.2010 - Opět v jídelně teplárny Strakonic se sešlo 9 hráčů k pokračování série Raptors League, přijít tentokrát Tibor Varga nemohl. Vašek Pikl v základní skupině vyhrál všech 8 zápasů při skóre 32:3! Dařilo se mu i v play-off, než přišlo finále. To ve čtvrtfinále jasně přehrál Daniela Matějku 3:0 a v semifinále 3:0 i Any Jackowskou, ale po vyrovnaných zápasech alespoň co do vstřelených branek. Ale téměř stejně tak hladce se do finále probojoval i Míra Černoch, který ve čtvrtfinále zvítězil 3:0 nad Frantou Markem a v semifinále 3:1 nad Maruškou Vargovou. O 3. místo se tedy utkaly poražené hráčky Any a Maruška. Any tentokrát dokázala Marušku porazit  po boji 3:1, když ve dvou zápasech zvítězila v prodloužení. Ukazuje se, že nyní dává Any Stiga hokeji víc a zaslouženě začíná sklízet úspěchy. Ještě vyrovnanější pak bylo finále, i když tomu tak nemuselo být.Vašek sice ve druhém finálovém zápase utrpěl svou první porážku (1:2), ale v dalších zápasech jasně vítězil. Tak tomu bylo i ve čtvrtém zápase do stavu 3:1 a mohl být konec. Jenže ukolébán výsledkem a snadnou cestou celým turnajem, pak nezvládl závěr. Míra zabojoval, přálo mu i štěstí, když dával vítězný gól v prodloužení a tím srovnal na 2:2. Vašek pak jen s vypětím všech sil přece jen rozhodující zápas dotáhl až po prodloužení do vítězného konce nad nadšeně hrajícím Mírou a uhájil tak neporazitelnost ve Strakonicích.


Konečné pořadí: 1. Vašek Pikl (D.A.S. Gladiators Plzeň), 2. Míra Černoch, 3. Any Jackowská, 4. Maruška Vargová, 5. Anežka Vargová, 6. Martin Kouba, 7. Dan Matějka, 8. Franta Marek, 9. Marek Matějka.

Do Strakonic tentokrát zavítal i Jakub Sládek a vypadalo to, že vítězná série Vaška Pikla skončí. Základní část se také Kubovi o něco lépe vydařila. Ten si kromě remízy právě s Vaškem odnesl plný počet bodů z každého utkání. Druhý Vašek zaváhal již pouze s Martinem Koubou, který jej překvapil famózním závěrem zápasu. Třetí místo obsadil Míra Černoch, následovaný Tiborem Vargou, za nímž se po bodu seřadili Franta Marek, Any Jackowská a Jirka Novotný. Se shodným bodovým ziskem skončil osmý Martin a devátá Anežka Vargová. Desítku zúčastněných hráčů uzavíral Jirka Herrmann.

Číst dál...

17.4.2010 - Václav Pikl kraluje na jihu Čech. Ve finále mu byl navrátilec z britských ostrovů - Tibor Varga. Jen díky oblaku popela nad Evropou nebyl zpět na studijním pobytu ve Skotsku a mohl si tak užít turnaj druhého kola Raptors League. Bohužel účast zvažovali ještě Hynek Nechutný a Martin Ženíšek, ale ani jednomu se víkendový turnaj nehodil do relaxačního programu.Marie Vargová skončila překvapivě až na pátém místě a díky Tiborovo návratu a prohraném čtvrtfinále se Míra Černoch umístil až na sedmém místě.

Výsledky: 1. Václav Pikl (Gladiators Plzeň) 2. Tibor Varga 3. Anežka Vargová (celkem 11 hráčů)

20.2.2010 - Vyhrál Václav Pikl. V sobotu se v českých budějovicích uskutečnilo první kolo nového ročníku Raptors League. A stejně jako Vánoční turnaj s názvem Král Raptorů vyhrál Václav Pikl. Tento plzeňský matador již dlouho na jihu nenašel přemožitele. Na turnaji se měl objevit i Martin Ženíšek, který ale využil volného víkendu a odpočíval po Swedish Master a pracovním týdnu. Nahradil ho svojí účastí Hynek Nechutný. Obsadil 6. místo před dvěma nováčky.

Výsledky: 1. Václav Pikl (Gladiators Plzeň), 2. Miroslav Černoch (HCS Žabka Praha), 3. František Marek (BSE české Budějovice)... 6. Hynek Nechutný (celkem 6 hráčů)

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)