foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

6.6.2009 Praha - Satalice

Výsledky:

Turnaj jednotlivců - 48 hráčů

1. Lukáš Turoň (THC Svitavy 93), 2. Jan Dryák (Stiga Big Band World), 3. Petr Tměj (THCStiga Elites), 5. Pavel Plešák (Gladiators Plzeň), 18. Martin Ženíšek (Gladiators Plzeň), 21. Václav Pikl (Gladiators Plzeň), 31. Stanislav Suchý (Gladiators Plzeň), 43. Markéta Pilařová (Gladiators Plzeň)

Turnaj družstev - 16 družstev

1. THC Stiga Elites, 2. Stiga Big Band World, 3. THC Svitavy 93... 5. Gladiators Plzeň A, 13. Gladiators Plzeň B

Turnaj žen - 6 hráčů

1. Marie Vargová (BSE České Budějovice), 2. Anežka Vargová (BSE České Budějovice), 3. Aneta Jackowská (BSE České Budějovice), 4. Markéta Pilařová (Gladiators Plzeň)

Turnaj juniorů - 10 hráčů

1. Matěj Ležík (Hradec Králové), 2. Marek Lisý (Hradec Králové), 3. Erik Šlechta (THC stiga-game Příbram)

Turnaj veteránů - 14 hráčů

1. Petr Turoň (Třinec), 2. Pavel Plešák (Gladiators Plzeň), 3. Václav Pikl (Gladiators Plzeň)

Poprvé ve své historii bude mít klub Gladiators ve hře dva týmy v sobotní soutěži družstev.Gladiators Plzeň A - se pokusí jako 5. nasazený tým zaútočit na jednu z medailí. Gladiators Plzeň B - jsou nasazeni jako 12. tým a jelikož budou hrát bez náhradníků, tak se budou snažit tuto pozici udržet. Tým A posílil prezident ITHF a vítěz několika turnajů - Bjarne Axelsen stejně jako v roce 2005 v Satalicích posílí Gla's rodinné duo Karol a Tomáš Hudcovi, tentokrát tým B. Pavel Plešák s Vaškem Piklem mají velkou šanci získat titul ve veteránech. Markéta Pilařová se pokusí přerušit tříleté kralování Marie Vargové v ženách. V soutěži jednotlivců jsou dvě žhavá želízka do play-off v podobě Pavla Plešáka a Vaška Pikla. Martin Ženíšek se pokusí zaútočit na play-off a překvapit.

Představení hráčů Gladiators Plzeň během celého víkendu:

Sobota (8:00-18:00) - konkurence 16-ti týmů

Gladiators Plzeň A - Pavel Plešák, Václav Pikl, Bjarne Axelsen, František Suchý, Martin Ženíšek, Stanislav Suchý, Jan Kubernát 

Gladiators Plzeň B - Karol Hudec, Tomáš Hudec, Markéta Pilařová, Hynek Nechutný, Lukáš Jílek

Neděle (8:00-12:00)

Soutěž veteránů - Pavel Plešák, Václav Pikl, František Suchý, Karol Hudec

Soutěž žen - Markéta Pilařová 

Soutěž juniorů - Lukáš Jílek

Neděle (13:00-18:00) - pro 44 nejlepších z ČP a 4 hráče na divokou kartu

Soutěž jednotlivců: Václav Pikl, Pavel Plešák, Martin Ženíšek, Stanislav Suchý, Markéta Pilařová

Sestava pro MR ve Svitavách

Po několika omluvách samotných hráčů je jasné, že Gladiators Plzeň na MR sestaví pouze jediné družstvo. Postupem času se reprezentování Glad's vzdali: Lukáš Jílek, Jan Hlůžek (oba pro nízkou výkonnost), Jan Medvec (pracovní důvody) a Jan Klokan (rodinné důvody). Hostování Marie Vargové také nepřipadá v úvahu, jelikož se v době MR bude nacházet na soutěži v Itálii, takže nepomůže ani svému týmu Českých budějovic, které se nakonec rozhodlo sestavit družstvo v okleštěné sestavě pod vedením kapitánky Any Jackowské. Po tomto hráčském "úbytku" se mezi devíti zbývajícími hráči rozhodne, kdo pojede v osmičlenném týmu do Svitav.

Změna MR: Svitavy -> Praha-Satalice

To, co mnozí tušili, jiní věděli se stalo skutečností. Během uplynulé noci se tým Svitav rozhodl vzdát se pořadatelství Mistrovství ČR ve stiga hokeji. Přestože tento krok proklamoval už dlouho, spíše se čekalo, že by tuto "novinku" oznámil po schůzi v Milovicích. Jelikož se tak nestalo, některé týmy si začali zajišťovat ubytování. Bohužel 22 dní před turnajem se svitavský klub rozhodl jinak a postavil ČASG před nelehký úkol, a to aniž by cokoliv ostatním klubům vysvětloval nebo se omluvil. Týmu Gladiators naštěstí nevznikla žádná finanční ztráta, ovšem jinak na tom mohou být další kluby. Věříme, že tato změna se bude ještě ve vedení Asociace řešit. Zároveň děkujeme oběma pražským klubům, kteří na sebe po třech turnajích českého poháru (jeden jako CO) vzali ještě tohle svitavské břemeno a MR proběhne v dobře známém prostředí satalické školy. Tuto změnu vítáme a plně se jí přizpůsobíme. 
 
Díky HSC Žabka Praha a Big Band Praha

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)