foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

27.8.2004 - Šesté kolo 3. ročníku P.P.T.H vyhrál Zdeněk Matoušek mladší z pražské Žabky, když si ve finále poradil se svým otcem. Opět se tak potvrdilo pravidlo, že každé kolo vyhrál někdo jiný. To se také podepsalo na vyrovnanosti celkového pořadí. Po odehraní celé základní části není zatím jasné, kdo s kým se 10. září utká v prestižním play-off. Bližší informace o složení dvojic rádi uveřejníme, až dostaneme přesně spočítané výsledky. Při stejném bodovém zisku bude rozhodovat procento vyhraných zápasů. Pořadí šestého kola: 1. Matoušek ml., 2. Matoušek st., 3. Kubernát, 4. Pikl, 5. Fiala, 6. Kulhavý, 7. Ženíšek, 8. Behr, 9. Veselý, 10. Bělohlávek, 11. Pešek, 12. Hroník.

13.8.2004 - Páté kolo 3. ročníku P.P.T.H vyhrál Daniel Matýsek z pražské Žabky. Pět turnajů a pět různých vítězů, to ještě v Posázaví nebylo. Při systému "každý s každým" se nejvíce dařilo Danu Matýskovi. Martin díky ztrátě vedení v posledním zápase s domácím Behrem přišel i o druhé místo a zbyla na něj již po druhé jen bramborová medaile. O pořadí na 3. až 6. místě musely nakonec rozhodnout body ze vzájemných zápasů. Lépe se vedlo i domácí perle Pepovi Veselému, který obsadil uspokojivé 8. místo a dokázal se tak vklínit před ostatní domácí přeborníky. Sedmé místo dokázal vybojovat Honza Kubernát, který se tak o místo v elitní osmičce pro play-off bude muset ještě poprat. Pořadí 5. kola: 1. Matýsek Daniel, 2. Matoušek Zdeněk st., 3. Jelínek Josef, 4. Behr Tomáš, 5. Fiala Aleš, 6. Ženíšek Martin, 7. Kubernát Jan, 8. Veselý Josef, 9. Bělohlávek Václav, 10. Kulhavý Martin, 11. Šíl Karel

30.7.2004 - Čtvrté kolo 3. ročníku P.P.T.H vyhrál Aleš Fiala z pražské Žabky. Ve finále si poradil s Vaškem Piklem z Expandu Plzeň. Martin skončil na šestém místě, Honza obsadil osmou příčku. Perlou je poslední 12. místo Pepy Veselého, který tak potvrzuje stagnující formu Kamaxu. Na turnaji chyběl Tomáš Behr. Pořadí 4.kola: 1.Fiala Aleš, 2.Pikl Václav, 3.Jelínek Josef, 4.Matýsek Dan, 5.Matoušek Zdeněk st., 6.Ženíšek Martin, 7.Matoušek Zdeněk ml., 8.Kubernát Jan, 9.Pešek Tomáš, 10.Bělohlávek Václav, 11.Vejvoda Adam, 12.Veselý Josef

16.7.2004 - Třetí kolo 3. ročníku Posázavského poháru táhlového hokeje vyhrál Josef Jelínek z pražské Žabky. Při systému každý s každým stačila ztráta tří bodů na první místo. Těsně za ním se seřadili ostatní v pořadí: 2. Tomáš Behr, 3. Aleš Fiala, 4. Martin Ženíšek, 5. Zdeněk Matoušek st., 6. Daniel Matýsek, 7. Martin Kulhavý, 8. Tomáš Pešek, 9. Josef Veselý, 10. Karel Šíl.

2.7.2004 - Druhé kolo 3. ročníku Posázavského poháru táhlového hokeje vyhrál Tomáš Behr z domácího  Kamaxu, který ve finále porazil Zdeňka Lopaura z Benátek. Třetí místo obsadil Václav Pikl před místním Václavem Bělohlávkem. O páté místo svedli souboj Gladiátoři Martin nakonec prohrál v prodloužení třetího zápasu a Honza se tak mohl radovat z pátého místa. Umístění na ostatních místech: 7. Tomáš Pešek, 8. Jindřich Petr, 9. Josef Veselý, 10. Karel Šíl, 11. Martin Kulhavý, 12. Tomáš Mikyna; Celkové pořadí po druhém kole: 1.-2. Tomáš Behr a Václav Pikl - oba 37b, 3. Martin Ženíšek - 25b, 4. Zdeněk Lopaur - 24b, 5. Václav Bělohlávek - 17b, 6. Jan Kubernát - 15b, 7. Josef Veselý - 12b, 8. Tomáš Pešek 11b, 9. Jindřich Petr - 9b, 10. Karel Šíl - 8b, 11. Martin Kulhavý - 3b, 12.-13. Petra Šílová a Tomáš Mikina 1b.

18.6.2004 - První kolo 3. ročníku Posázavského poháru táhlového hokeje vyhrál Václav Pikl z Expandu Plzeň, na druhém místě se umístil Martin Ženíšek z Gladiators Plzeň, až na třetím místě se umístila domácí hvězda Tomáš Behr. Celkové pořadí 1. V. Pikl-17 bodů, 2. M. Ženíšek-12 bodů, 3. T. Behr- 8 bodů, 4. J. Veselý-5 bodů, 5. K. Šíl-3 body, 6. P. Šílová-1 bod.