foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

23.5.2009 Třinec- 47 hráčů

Výsledky:

1. Michal Hvižď (THC Stiga Elites), 2. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha), 3. Lukáš Turoň (THC Třinec)...18. Václav Pikl, 24. Martin Ženíšek, 33. Stanislav Suchý, 38. Markéta Pilařová

Posledním kolem českého poháru se stal Třinec. Turnaj vyhrál Michal Hvižď, když ve finále porazil Honzu Dryáka. Na dva nejlepší hráče posledních let zbylo 3. a 4. místo (v pořadí Lukáš Turoň a Petr Tměj). Na nejvýchodnější turnaj nejvyšší české soutěže se dotrmácel také kvartet Gladiátorů. A hned polovina se v nižší konkurenci dostala do A-finále. Vašek Pikl se ale ve finálové skupině rozhodl sbírat remízy a tak se nakonec koukal na boje play-off jen z 18. místa. Martin Ženíšek po vyhraném pátečním Memoriálu Karla Povolnýho v Posázaví v základní skupině sbíral body a potřebný postup si dokázal zajistit. V A-finále už ale došly síly a hodně zápasů jen stál a čekal, kolik gólů mu do branky spadne. Navíc část sil musel ještě šetřit na čestu domů (auto na něj čekalo u Hradce Králové). Stanislav Suchý se v základní skupině trápil a nepodařilo se mu postoupit do A-finále. V B-finále už předváděl lepší výkon, ale na play-off to nestačilo a tak sledoval boje play-off z první nepostupové příčky. Markéta Pilařová odehrála jeden ze slabších turnajů a bohužel 38. místo s pouhými 9-ti vítězstvími je slabý výkon před MR. O přestávce proběhlo odevzdání soupisek pro MR v Praze Satalicích, které se blíží a bude důstojnou tečkou za sezónou plnou kauz, trestů a mimořádně svolaných valných hromad.

25.4.2009 Praha - 114 hráčů

Výsledky:

1. Ahti Lampi (Finland), 2. Petr Tměj (THC Stiga Elites), 3. Edgars Caics(Latvia)...22. Václav Pikl, 29. Pavel Plešák, 40. Martin Ženíšek, 58. Stanislav Suchý, 64. Markéta Pilařová, 68. Jan Kubernát, 86. Hynek Nechutný

Celkem 114 hráčů se sjelo do české metropole. Mezi účastníky nechyběla ani sedmička hráčů z první desítky světového žebříčku. Turnaj vyhrál úřadující mistr Evropy Ahti Lampi z Finska. Ve finále mu byl zdatným protivníkem Petr Tměj ze Stiga Elites. Na turnaj se sjelo i devět hráčů Gladiators. Vašek Pikl (22.) s Pavlem Plešákem (29.) splnilo roli favoritů a postoupilo do A-finále. Pavel pouze na úkor Martina Ženíška (40.), který se, stejně jako vloni, musel úporně probíjet B-finále k nejvyšším umístěním. V "béčku" byl z Gladiátorů sám společně s hráči, kteří jsou na hodně podobné úrovni. Přesto se desátým místem rozhodně neztratil a nechal za sebou ještě 14 soupeřů.

V C-finále se nakonec sešla trojice hráčů. Stanislav Suchý (58.) se dostal až do čtyřčlenného play-off, kde nakonec podlehl. O šest míst níže skončila Markéta Pilařová (64.), která si jistě připsala jeden z nejlepších výsledků v letošní sezóně. Posledním z trojlístku v C-finále byl Jan Kubernát (68.). I přes nerozehranost dokáže předvádět hokej vedoucí k solidním výsledkům. Osmý ve skupině D-se umístil Hynek Nechutný (86.), který předvedl svůj standartní výkon. Velkým překvapením byl výkon Lukáše Jílka (93.), který v základní skupině zůstal jen jeden bod a jedno místo za Honzou Kubernátem. Bohužel to byly umístění, které byly děleny i skupinami a tak se jejich cesty na odpoledne rozdělili. Lukáš se al ani v D- finále neztratil a přestože přesně před rokem na Czech Open začínal dokázal si výrazn za tu dobu polepšit. Navíc se umístil hodně vysoko také v tabulkách obránců a útočníků. Naděje pro příští rok, až v týmu nebude hostující Standa Suchý. Nikdo z hráčů Glad's nespadl do skupiny E, kde spolu bojovalo dalších 18 hráčů. Turnaje se zúčastnilo 114 hráčů, přesto ho dokončilo pouze 112. V E-skupině již nenastoupil jeden z nováčů do odpoledního turnaje a v C-skupině vzdal své účinkování Margolis z RuskaPokud jste dobře počítali a pozorně jste četli, tak jste se dopočítali pouze osmi hráčů, přestože je na úvod napsáno devět Gladiátorů. Tím devátým (nikoliv výkonem) je třetí zahraniční posila v historii klubu pro MR ve Svitavách. Po slovenské dvojici Karol a Tomáš Hudec, kteří Glad's reprezentovali v době největší krize klubu na MR 2005 v Praze, přichází posila neméně výrazná posila v podobě dánského reprezentanta, předsedy mezinárodní ITHF, Bjarneho Axelsena. Tento hráč s radostí přijal výzvu v podobě soutěže družstev na vrcholu české sezóny. V bojích na Czech Open postoupil do A-finále a tam skončil na slušném 28. místě. Přestože v závěru už bojoval s únavou, stejně jako většina hráčů Glad's. Dokázal uhrát vítezství proti oběma Turoňům a také Zdeňkovi Matouškovi, kteří nechyběli v play-off. Vašek Pikl na Czech Open poprvé postoupil do finálové skupiny, kde zvítězil nad A.Zacharovem, Caisem, S. Krausem, Sládkem a P. Turoněm, kteří se dostali do play-off. Litoval pak několika smolných zápasů a ztrát v nich v posledních okamžicích, že se sám do něho nedostal.  Byl to jeho 100. turnaj Českého poháru, který se tak veleúspěšným nestal.  Jako ocenění za oddanost stolnímu hokeji získal při zahajovacím ceremoniálu pamětní list.

4.4.2009 Milovice - 61 hráčů

Výsledky:

1. Michal Hvižď (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3. Petr Tměj (THC Stiga Elites)...4. Pavel Plešák, 8. Václav Pikl, 21. Jan Kubernát, 23. Stanislav Suchý, 39. Markéta Pilařová, 43. Martin Ženíšek, 45. Hynek Nechutný, 51. Jan Hlůžek, 53. Lukáš Jílek

V krásném slunném počasí ve středočeském městečku Milovice vyhrál napravený hříšník Michal Hvižď. Ve finále porazil Zdeňka Matouška mladšího. Tuto finalovou dvojici doplnil za neúčasti Lukáše Turoně třetím místem Petr Tměj. Jediný Michal ze čteřice hráčů, kteří se vrátili z Moskva Open předvedl skvělý výkon a po záskuze se radoval z vítězství. Do A-finále se dostala hned čtveřice hráčů Gladiator. Stabilní dvojici doplnili Honza Kubernát a Stanislav Suchý.  Vítězstvím v C-finále překvapil Hynek Nechutný. Turnaj vůbec nevyšel Martinovi Ženíškovi. Naopak svůj standardní výkon podali další gladiátoři: Markéta Pilařová, Lukáš Jílek i Jan Hlůžek.

28.2.2009 Litomyšl - 60 hráčů

Výsledky:

1. Petr Tměj, 2. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha), 3. Lukáš Turoň (THC Stiga Svitavy 93)...8. Václav Pikl, 17. Pavel Plešák, 30. Martin Ženíšek, 37. Stanislav Suchý, 44. Markéta Pilařová, 53. Lukáš Jílek

Na domácí půdě vyhrál Petr Tměj, když ve finále porazil Honzu Dryáka z Prahy. Třetí místo získal třinecký Lukáš Turoň v barvách Svitav. Gladiators mohli s ohledem na nízkou účast dopadnout mnohem lépe, ale bohužel to opět nebylo ono. Snad s příchodem sluníčka a s blížícím se termínem MR se forma zlepší..

7.2.2009 Praha-Satalice - 82 hráčů

Výsledky:

1. Lukáš Turoň (THC Třinec), 2. Petr Tměj, 3. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha)...8. Pavel Plešák, 12. Václav Pikl, 34. Stanislav Suchý, 44. Markéta Pilařová, 45. Martin Ženíšek, 52. Hynek Nechutný, 61. Martin Kůžel

Vítězství na pražské půdě obhájil Lukáš Turoň. Osmička Gladiátorů se rozdělila po základních skupinách do čtyř výkonnostních skupin. Tradičně v A-finále nechyběli Pavel Plešák s Vaškem Piklem. Do B-finále se dostala dvojice Markéta Pilařová a Stanislav Suchý. V C-finále byla dokonce trojice Ženíšek - Nechutný - Jílek. Osmým, kdo na turnaji nechyběl, byl Martin Kůžel.

24.1.2009 Pardubice - 78 hráčů

Výsledky:

1. Petr Tměj, 2. Lukáš Turoň (THC Stiga Svitavy 93), 3. Zdeněk Matoušek ml.(HCS Žabka Praha)...6. Václav Pikl. 7. Pavel Plešák, 23. Martin Ženíšek, 48. Stanislav Suchý, 51. Markéta Pilařová, 52. Hynek Nechutný

Měsíc po vánočních svátcích se sjeli poprvé hráči stiga hokeje do města Perníku. A nechyběla u toho ani šestice Gladiators. Turnaj vyhrál Petr Tměj před Lukášem Turoňem a Zdeňkem Matouškem mladším.

Turnaje se zúčastnilo nebývale vysoké množství hráček. Celkem devět stiga hokejistek se utkalo s přesilou mužů. Markéta v ženách obsadila 3. místo. Do A-finále se tentokrát dostali hned tři Gladiátoři. Bohužel bez obsazení zůstala skupina B. Na turnaji chybělymladé naděje Lukáš Jílek a Martin Kůžel. Zejména Lukáše může absence mrzet, jelikož se mu v bodování nováčků přiblížilo hned několik hráčů. martin Kůžel je zatím sklamáním pro celé vedení klubu.

Václav Pikl - scházelo málo a nemusel se dostat do A-finále. Přesto v něm pak předvedl skvělou stíhací jízdu a ta mu zajistila play-off. Vítězství nad Kryštodem Léblem 3:2 na utkání se asi bude v pražském klubu dlouho vzpomínat.

Pavel Plešák - zkušeně kontroloval průběh celého turnaje a jen s bodovým rozjezdem v A-finále měl trochu problém. Vše se podařilo zažehnat a tak po snadném vítězství nad Lisým z Hradce nastoupil již potřetí v této sezóně (ze tří Pavlovo turnajů) na Lukáše Turoně. Na rozdíl od jednoduchých průběhů v Kamennném Újezdci a Praze bylo tentokrát drama a stav série 1:1 na zápasy musely rozhodnout až dvě prodloužení.

Martin Ženíšek - postup z druhého místa za Honzou Dryákem a ještě dalších pár bodíků se nakonec podařilo přetavit pouze v 23. místo. Ale jediné vítězství dělilo Martina od 18. místa.

Stanislav Suchý - Tentokrát si vybral smůlu na základní skupinu on a klesl až do C-finále. Tam nakonec obsadil 4. místo, ale to bohužel na sladkou odměnu nestačilo.

Markéta Pilařová - Poprvé v této sezóně nastoupila v dresu Gladiators a definitivně tak pohřbila informace o přestupu. V novém dresu se jí dařilo střídavě a sedmé místo v C-finále je nakonec spíše úspěchem, pokud přihlédneme, že Markéta byla jedním z organizátorů turnaje.

Hynek Nechutný - Stabilní výkon stabilního hráče. Na rozdíl od Prahy zůstal v poli poražených a snad se mu na příštím turnaji bude dařit alespoň trochu lépe.

 

13.12.2008 Praha-Satalice - 72 hráčů

Výsledky:

1. Lukáš Turoň (THC Stiga Svitavy 93), 2. Petr Tměj (bez klubu - Litomyšl), 3. Matoušek Zdeněk ml. (HCS Žabka Praha), 4. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha)... 6. Pavel Plešák, 17. Václav Pikl, 46. Martin Ženíšek, 47. Hynek Nechutný, 50. Markéta Pilařová, 67. Lukáš Jílek

Lukáš Turoň se opět po jednoturnajové přestávce vrátil na český trůn. Dočasně na něj pustil Petra Tměje, který i v Satalicích mu byl ve finále zdatným soupeřem. Třetí místo nakonec uhájil domácí Zdeněk Matoušek mladší, který po a-finále držel lepší umístění než 4. Honza Dryák. Za Gladiators se v modrém dresu poprvé ukázaly posily ze zaniklého týmu Expandu. Pavel Plešák, Václav Pikl a Hynek Nechutný.

Pavel Plešák - Po více než dvouměsíční přestávce se vrátil ve velkém stylu. Ze čtvrtého místa se loučil a na šesté se s vypětím všech fyzických sil dokázal vrátit. Ze základní skupiny se sice dostal až ze šestého místa. V A-finále ale už dokázal najít rytmus a do play-off nakonec postupoval jako desátý. Los mu v prvním kole nejprve přisoudil Leoše Hviždě, ale po opravě se nakonec utkal s Ladislavem Tmějem. Toho porazil a bohužel jen díky tvrdému nárazu na skvělou hru Lukáše Turoně se musel ve čtvrtfinále loučit. Díky tomu, že se dál dostali i níže postavení nakonec obsadil šesté místo a to je pro tým Gladiators první skvělá zpráva. (6. celkově)

Václav Pikl - Postup ze základní skupiny si zajistil celkem bez problémů. V a-finále už ale tak jistý nebyl a nakonec skončil jen těsně před branami play-off. (17. celkově)

Martin Ženíšek - Jen na skóre skončil v C-finále. Tam ale chytil ztracenou formu a poradil si bez problémů se všemi chlapy ve skupině. Jen se třemi ženami ztratil (dvě porážky a remíza). to se mu stalo osudné, stejně jako remíza v základní skupině s Sandrou Janáčovou (v turnaji předposlední). Trápení alespoň z části překryla radost z koláče a pohárku za druhé místo. I když v b-finále by ta radost byla větší. (2. C-finále - 46. místo celkově).

Hynek Nechutný - v základní skupině bohužel vypadl stejně jako Martin na skóre s Josefem Krausem a tak se musel spokojit jen s C-finále. Tam ale hrál nenápadně a sbíral body, které mu nakonec se ztrátou na vedoucí dvojici Fiala-Ženíšek, stačili na třetí místo. (3. C-finále - 47. místo celkově)

Markéta Pilařová - V základní skupině se jí vůbec nedařilo a 14. místo bylo zklamání. V C-finále si trochu vylepšila statistiky a nakonec si ve stínu dvou lépe umístěných Gladiátorů dokráčela pro 50. místo (6. C-finále - 50. místo celkově)

Lukáš Jílek - Pomalu absolvuje cestu, kterou jsme si prošli všichni. Bohužel nemůže ze studijních důvodů jezdit na Gladiators cup, proto se jeho cesta směre vzhůru výrazně zpomalila. (7. D-finále - 67. místo celkově)

15.11.2008 Litomyšl - 63 hráčů

Výsledky:

1. Petr Tměj (bez klubu - Litomyšl), 2. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha), 3. Lukáš Turoň (THC Stiga Svitavy 93)... 10. Václav Pikl, 29. Martin Ženíšek, 32. Stanislav Suchý, 35. Markéta Pilařová, 48. Martin Kůžel, 53. Lukáš Jílek

Pár kilometrů od Litomyšli kraloval domácí hráč a pořadatel Petr Tměj. Zdatným finalistou mu byl Jan Dryák z Prahy. Až třetí skončil vítěz předchozích dvou kol - Lukáš Turoň z Třince hájící barvy Svitav. Na turnaj dorazilo i kvarteto hráčů Gladiators Plzeň. Konečně dorazila i Markéta. Na turnaji naopak chybělo plzeňské bratrské duo Krausů. Zapisování se proto ujal Dušan Krása a byl skoro stejně rychlý jako Vláďa.

Martin Ženíšek - postup byl hodně blízko. Po remíze s Markétou to ještě nevypadalo, ale ztráta s Standou Suchým se už nedala dohnat. Respektive to tak nejprve vypadalo. Nakonec ale chybělo k postupu udržet vítezství proti pozdějšímu finalistovi soutěže Honzovi Dryákovi. Jenže vedení 3:1 se dařilo bránit jen do doby, než se ozval závěrečný gong. Zhruba vteřinu před koncem se podařilo soupeři vyrovnat a bylo po nadějích. V B-finále přišla na úvod krize, ale řadou 8 vítězství a jedné remízy se nakonec krize zažehnala a bylo na řadě play-off. Tam už úřadovaly emoce. Hrát s Milošem je zážitek sám o sobě. Nejprve jsem si neuznal kopnutý gól v druhém zápasu. Po třetím, ktrý jsem vyhrál e mu zdálo být hřiště pomalé a tak si nechal hřiště vyměnit a naleštit. Bohužel se mu podařilo vyrovnat na 2:2 celou sérii a v rozhodujícím zápase sám kopnutým gólem vyrovnal, aby se následně radoval v prodloužení. Ale jak všichni známe Miloše, tak on má radost i z takových vítězství. (29. místo celkově)

Martin Kůžel - bojoval hned od prvního zápasu, kdy remizoval s Šurýnem. Díky tomu se soupeř nedostal mezi nejlepší. Pak ale přišli až na zápas s Anftem samé čekané výsledky a tak z toho bylo "jen" 12. místo a postup do C-finále, které bylo při počtu účastníků zároveň nejhorší skupinou. Tam ale po slibném výkonu získal 4. místo z devatenácti hráčů.  A nutno podotknout, že až za trojicí silných hráčů pohořalý, Krausová, Vejda. (48. místo celkově)

Markéta Pilařová - V základní skupině se zařadila v pořadí za dvojici Ženíšek a S. Suchý. Martin díky remíze nepostoupil do A-finále ale jediný bod by Markétu posunul z 9. na 11. místo, stále ještě postupové. V B- finále se umístila na začátku druhé poloviny pořadí a opět předvedla dobrý výkon. Na svojí první účast na poháru v této sezóně to byl výkon, který se dal očekávat. 

Stanislav Suchý - V základní skupině se snažilo osm hráčů procpat do A-finále před Martinem se ale z šestice vyvolených poroučel i Standa a nic mu nebylo vítězství nad Martinem platné. V B-finále opět zkoušel makat ze všech sil a dostal se až do play-off. jenže nad jeho síly byl tentokrát Patrik Petr. poté, co vypadli všichni na pátém až osmém místě, pořadí se ani celkově neměnilo.  (32. místo celkově)

Lukáš Jílek - opět sbíral hlavně zkušenosti a už svým umístěním v základní části překvapil. Skončil 13. z patnácti hráčů a překonal  i ta nejodvážnější očekávání. V C-finále za sebou nechal už deset soupeřů a jelikož to byl jeho první turnaj, kdy nebyl považován za nováčka (startovné), tak se dá říct, že do světa stigy začíná vrážet pěkný klín (53. místo celkově)

Už příště budou součástí tohoto hodnocení také hráči, kteří k nám přestupují z Expandu (Václav Pikl, Pavel Plešák, Hynek Nechutný, Franta Suchý) 

18.10.2008  České Budějovice- 69 hráčů

Výsledky:

1. Lukáš Turoň (THC Stiga Svitavy 93), 2. Petr Tměj (bez klubu - Litomyšl), 3. Matoušek Zdeněk ml. (HCS Žabka Praha), 4. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha)... 14. Václav Pikl, 29. Martin Ženíšek, 36. Stanislav Suchý, 41. Hynek Nechutný, 45. Martin Kůžel, 65. Lukáš Jílek

Také druhý turnaj českého poháru vyhrál vyhrál Lukáš Turoň. Jeho start je obdivuhodný a připomíná skvělý start z předchozí sezóny. Na turnaji chyběl budoucí člen Glad's - Pavel Plešák, který bohužel skolen zdravotními problémy musel zůstat doma a jeho návrat za šest táhel je v nedohlednu. Pavel a všichni ti, kdo do budějovic nepřijeli, přišli pravděpodobně o turnaj v nejkrásnějším prostředí a díky skvělé organizaci fungujícího klubu byl průběh turnaje opravdu bezstarostný. Přítomný byl hned čtyřlístek hráčů Gladiators. Bohužel z pracovních důvodů chyběla také Markéta Pilařová.

Martin Ženíšek - Postup do A-finále mu utekl v zápase s Hynkem Nechutným a Tomášem Behrem. Přesto si ale nedokázal zkazit náladu a pod dohledem osobní trenérky se dokázal ze sklamání oklepat. Její vliv je patrný hlavně na statistikách obrany a útoku. V B-finále si z třetího místa dokráčel do play-off, kde narazil na Davida Cibulku, který byl bohužel nad jeho síly. Přesto páté místo je v podzimní krizi velkým úspěchem. - B-5.místo (29. místo celkově)

Stanislav Suchý - od chvíle, kdy na MR družstev byl oporou týmu Glad's neodehrál téměř žádný zápas. Tato nerozehranost ho nakonec stála lepší umístění. Přesto je postup do B-finále a tam několik důležitých zápasů skvělým odrazovým můstkem do dalších turnajů.

Martin Kůžel - bohužel se nedokáza probojovat za kapitánem do lepší skupiny, ale C-finále se podařilo a Martin vyhrál celou skupinu. Byl tak jedním z gladiátorů, který si za dobrý výkon došel pro cenu. Především výkon v C-finále se dá velmi dobře hodnotit a můžeme si přát, aby to Martinovi co nejdéle vydrželo. - C-1.místo (45. místo celkově)

Lukáš Jílek - Lukáš si v konkurenci 69. hráčů také pěkně zahrál a v D- finále obsadil 5. místo. To vše mu ale stačilo, aby se stal 3. nejlepším nováčkem turnaje za místním Jirkou Herrmannem a pelhřimovským Markem Švrkalou. - D-5.místo (65. místo celkově)

20.9.2008 Kamenný Újezdec - 75 hráčů

Výsledky:

1. Lukáš Turoň (THC Stiga Svitavy 93), 2. Petr Tměj (bez klubu - Litomyšl), 3. Petr Turoň (THC Třinec), 4. Pavel Plešák (Stiga Expand Plzeň)... 18. Václav Pikl, 44. Martin Ženíšek, 65. Martin Kůžel, 73. Lukáš Jílek

Úvodní podnik českého poháru již deváté sezóny v historii klubu Gladiators vyhrál vyhrál Lukáš Turoň. Složení finálové dvojice bylo očekávané, jelikož se mu postavil Petrem Tmějem. Paradoxně se tak ve finále utkal bývalý hráč Svitav s novou posilou tohoto východočeského klubu. Překvapivými soupěři této dvojice jim v semifinále byli dva veteráni Petr Turoň z Třince a Pavel Plešák z Plzně. Tito dva si poradili se zálodným a hlavně dravým mládím. Turnaje se zúčastnili i tři hráči Gladiators.

Martin Ženíšek - nejprve mu utekl postup do A-finále ze skupiny, ze které se dalo postoupit. Bohužel výhra nad silnějšími a prohry se slabšími stačily jen na B-finále. Tam se již dostavila jedna výsledková krize a poslední místo je toho jasným důkazem - B - 20. místo (44. celkově)

Martin Kůžel - základní skupina byla jedno velké trápení. V D-finále si ale již v konkurenci patnácti nejhorších hráčů turnaje chytil a začal vyhrávat. - D - 5. místo (65. místo)

Lukáš Jílek - Po zkušenostech z plzeňského czech open a juniorského souboje na MR si Lukáš odbyl premiéru i v kolotoči českého poháru. Přestože se v jeho případě jedná o sběr zkušeností je jeho 73. místo velkým úspěchem a brzy snad k třem vítězstvím přibudou další - D - 13. místo (73. celkově)

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)