foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2022/23

1. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  204 15/13 
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 155 15/2 
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň 121 14/0 
4. Martin Košňar Gladiators Plzeň Plzeň 103 14/0 
5. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 65 14/0
6. Michal Touš  Gladiators Plzeň Plzeň 42 7/0
7. Jan Janouškovec Gladiators Plzeň Vladiměřice 22 6/0
8. Štěpán Kuželík  Gladiators Plzeň Plzeň  8 4/0 
9. Pavel Janouškovec Gladiators Plzeň Vladiměřice 7 3/0
10. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 5 3/0 
11. Veronika Onačilová Gladiators Plzeň Kaznějov 3 3/0

- místo konání 1.-15 kola: Gladiators Aréna, v soukromém bytě v 11. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2022/23

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň   155 15/4 
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  143 11/9 
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň  110 14/2 
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň  77 14/0 
5. Martin Košňar Gladiators Plzeň Plzeň  65 12/0
6. Michal Touš Gladiators Plzeň Plzeň   18 4/0 
7. Štěpán Kuželík Gladiators Plzeň Plzeň  13 5/0 
8. Veronika Onačilová Gladiators Plzeň Kaznějov 11 11/0
9. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 9 2/0

- místo konání 1.-15 kola: Gladiators Aréna, v soukromém bytě v 11. patře domu Nýřanská 4, Plzeň

 

 

Český pohár 2023/24

23.09.2023 - Teplýšovice

14.10.2023 - Teplýšovice

11.11.2023 - Němčice u Lit.

25.11.2023 - Cheb

16.12.2023 - Olomouc

13.01.2024 - České Budějovice

03.02.2024 - Turnov

24.02.2024 - Turnov

23.03.2024 - Třinec

20.04.2024 - Praha - CO

21.04.2024 - MS klubů

18.-19.05.2024 - MČR Plzeň

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)