ženy:

Markéta Pilařová & Marcela Svobodová

veteráni:

Ladislav Svoboda st. & Josef Procházka

10.06.2006 - GLADIATORS PLZEŇ VYBOJOVALI NA MR 12. MÍSTO. "Předvedli jsme své maximum a byli jsme kousíček od lepších míst. Přesto se dá MR s polovinou nováčků v sestavě hodnotit velmi pozitivně. V soubojích jsme se dokonale vyrovnali s nástrahami turnaje, ale paní Štěstěna nám proti Benátkám A a CIBETu B nedovolila vyhrát. Pokud tým zůstane pohromadě může se nám zadařit příští rok. Důležité je, že si nováčci vyzkoušeli, jaké to je, hrát za tým

11.06.2006 - V kategorii žen jedinou - stříbrnou medaili pro Gladiators vybojovala Markéta Pilařová. Přitom scházeli dvě vteřiny a mohla být i zlatá. Za finále Markétě děkujeme, byl to tvrdý a náročný souboj. Vítězem se stala Marie Vargová. Marcela Svobodová obsadila 5. místo. Ve veteránech se utkali také dva zástupci našeho klubu. Josef Procházka skončil 14. a Ladislav Svoboda st. 15. ze sedmnácti hráčů. V juniorech za Gladiators nastoupil nejmladší hráč na světě Ladislav Svoboda ml. ,a přestože obsadil poslední místo a připsal si jen tři body (překvapivě proti Martinovi Kůželovi), stal se atrakcí celého MR. Po ukončení soutěže juniorů si s ním dokonce někteří starší hráči chtěli zahrát, ale Láďa je odmítal jako velká hvězda. Velkým překvapením je Martin Kůžel, v juniorech obsadil 11. místo a nebýt prohry s Láďou, mohl být před branami play-off. V jednotlivcích pak zavinil neúčast Matouška staršího v play-off. A jeho 46. místo je velkým úspěchem. V jednotlivcích obsadil Honza Kubernát 36. místo, Markéta Pilařová 43. místo. Velkým překvapením byl pro soupeře Martin Ženíšek, který se sezónou protrápil a několikrát se objevil v C-finále. MR je ale jiná soutěž a Martin skončil na 27. místě se sedmi bodovou ztrátou na nejlepší šestnáctku hráčů.

11.06.2006 - MR se dá hodnotit jako vydařené. Jedinou kaňkou je stav hokejů, ale ten se musí řešit jinde a jinak. Markéta si za víkend prořízla o hokej tři prsty. Nezanedbatelným faktorem bylo virové nachlazení ze Skalice, které postihlo borce nejlepších týmů (Pavel Plešák, Miroslav Hubáček ml.)