foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

Zdeněk Matoušek mladší vítězstvím v posledním kole potvrdil celkové prvenství. Ve finále porazil Honzu Dryáka. Boj o třetí místo vyhrál Vašek Pikl a z Prahy si odvezl pohár za druhé místo v Žabka Tour Prag Open 2009, jak zní oficiální název soutěže. Zároveň se stal nejlepším útočníkem celé soutěže. Rozhodně během devatenácti turnajů Vašek odvedl velmi slušný výkon, za který je druhé místo rozhodně kvalitní odměna.

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha), 3. Václav Pikl (Gladiators Plzeň) .... celkem 11 hráčů.

Celkové výsledky Žabka Tour Prag 2009: 1. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Václav Pikl (Gladiators Plzeň), 3. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha)... 24. Pavel Plešák, 26. Martin Ženíšek (oba Gladiators Plzeň)... celkem se účastnilo 38 hráčů alespoň jednoho z 20-ti kol.

Předposlední kolo letošní Žabka tour se konalo v Satalické škole. Vašek Pikl tohle kolo vynechal, což si vzhledem k dvěma nepočítaným výsledkům může dovolit. Dan Matýsek si připomněl svojí dobu bronzovou. Jan Dryák se vrátil dvou vynechaných kolech a hned ukázal svojí sílu.

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Jan Dryák (Stiga Big Band Praha), 3. Daniel Matýsek (HCS Žabka Praha)... celkem 9 hráčů.

Vašek Pikl skončil druhý za Adamem Zielenským z Stiga Big Band Praha. Na stupních vítězů tuto dvojici doplnil ještě Dušan Krása. Nejlepším žabákem byl Zdeněk Matoušek ml. na pátém místě. Zbytek černozelených obsadil až 7.-10. místo. Turnaje se zůžastnilo 11 hráčů

Výsledky: 1. Adam Zielinský (Stiga Big Band Praha), 2. Václav Pikl (Gladiators Plzeň), 3. Dušan Krása (Stiga Big Band Praha)... celkem 11 hráčů.

Opět triumf pro Gladiátora z Plzně - Vaška Pikla. Na stupních vítězů se vešli ještě dva Žabáci a pod stupněmi to ještě jistil Tomáš Behr z Kamaxu.

Výsledky: 1. Václav Pikl (Gladiators Plzeň), 2. Daniel Matýsek, 3. Zdeněk Matoušek ml.... celkem 11 hráčů

Václav Pikl si po minulém sedmém místě polepšil a skončil na 4. místě hned za trojicí Žabáků. Doba bronzová skončila pro Dana Matýska, který si dokázal polepšit na stříbro.

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek ml., 2. Daniel Matýsek, 3. Miroslav Černoch (všichni HCS Žabka Praha), 4. Václav Pikl (Gladiators Plzeň)... celkem 14 hráčů

Sedmé místo Vaška Pikla po dvou triumfech je jistě zklamání. Turnaj ovládli Žabáci z Prahy, kteří se poskládali na stupně vítězů. Pro Daniela Matýska opět pokračovala doba bronzová z předchozích dvou kol.

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek ml., 2. Miroslav Černoch, 3. Daniel Matýsek (všichni HCS Žabka Praha) ... 7. Václav Pikl (Gladiators Plzeň) ...celkem 10 hráčů

Václav Pikl obhájil vítězství z 265. kola Žabka tour. Ve finále porazil Kryštofa Lébla z pražského Big Bandu. Nedařilo se obhájci vítězství celé tour za rok 2008 Zdeňkovi Matouškovi mladšímu, který skončil až pátý.

Výsledky: 1. Václav Pikl (Gladiators Plzeň), 2. Kryštof Lébl (Stiga Big Band Praha), 3. Daniel Matýsek (HCS Žabka Praha)... celkem 14 hráčů

Za účasti pouze osmi hráčů a bez Honzy Dryáka, přesto kvalitní turnaj, vyhrál po více než roce již potřetí, ale poprvé jako Gladiátor Vašek Pikl, který po heroickém výkonu ve finále porazil 2:1 Zdeňka Matouška ml.Třetí místo vybojoval Dan Matýsek nad Kryštofem Leblem.

Výsledky: Václav Pikl (Gladiators Plzeň), 2. Zdeněk Matoušek ml., 3. Daniel Matýsek (oba HCS Žabka Praha)... cekem 8 hráčů 

V posledním kole sezóny 2008/2009, po náročném programu završeném MČR v Praze a MS v Budapešti, nezvládl Vašek Pikl závěr s Mírou Černochem. I tak skončil na slušném 4. místě před několika dalšími kvalitními hráči. Z vítězství se radoval Zdeněk Matoušek ml., když si ve finále poradil s Honzou Dryákem. Celkem 11 hráčů.

Přestali jezdit hráči z Příbrami i Miloš Ševr a účast se dost snížila. Překvapením se stal Filip Hamáček, který postoupil mezi nejlepší čtyři přes zkušenější hráče. Přestože zde prohrál i zápas o 3.místo s Vaškem Piklem, radoval se i tak z dosud nejlepšího umístění na turnajích Žabka Tour. Zdeněk Matoušek ml. nedopustil další neúspěch z posledních dvou kol a ve finále zvítězil nad Honzou Dryákem.

 

Přestože Vašek Pikl skončil v silně obsazeném turnaji na 3. místě před Michalem Hvižděm i Zdeňkem Matouškem ml., mrzela ho nešťastná prohra v semifinále s Dušanem Krásou. Vyhrál Honza Dryák, který díky tomuto výsledku přeskočil v celkovém pořadí vedoucího Zdeňka Matouška ml.

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)