foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  268 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 194 12/1
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 156 14/0
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 150 10/0
5: Josef Procházka Gladiators Plzeň Plzeň 117 9/0
6. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň  92 8/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň  Plzeň  91 9/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň  Plzeň  88 12/0
9. Michal Brejcha Gladiators Plzeň  Plzeň  75 11/0
10. Pavel Plešák Expand Plzeň Plzeň 54 3/1
11. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  52 12/0
12. Jan Čurda Plzeň  Plzeň  25 12/0
13. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 24 1/1
14. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  6 2/0
15. Tereza Jonášová Plzeň  Plzeň 1 1/0
16. Marek Halva Plzeň  Plzeň 1 1/0

   

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  256 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 236 15/3
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 173 14/0
4. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 122 10/0
5: Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 118 10/0
6. Michal Brejcha Gladiators Plzeň Plzeň  102 9/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň  89 8/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň  63 10/0
9. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  59 13/0
10. Jan Čurda Plzeň Plzeň  47 15/0
11. Pavel Plešák Plzeň  Plzeň  24 1/1
12. Dominik Kalvas Plzeň  Plzeň  10 8/0
13. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  10 1/0
14. Žofie Kalvasová Plzeň  Plzeň  1 1/0

 

Český pohár 2023/24

23.09.2023 - Teplýšovice

14.10.2023 - Teplýšovice

11.11.2023 - Němčice u Lit.

25.11.2023 - Cheb

16.12.2023 - Olomouc

13.01.2024 - České Budějovice

03.02.2024 - Turnov

24.02.2024 - Turnov

23.03.2024 - Třinec

20.04.2024 - Praha - CO

21.04.2024 - MS klubů

18.-19.05.2024 - MČR Plzeň

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)