foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

25.8.2004 - Klub stiga hokeje GLADIATORS PLZEŇ je od 19.8.2004 registrován Ministerstvem vnitra České republiky jako občanské sdružení s identifikačním číslem: 266 72 227. Tento krok otevírá šance pro lepší komunikaci se sponzory, zástupci města a ostatních organizací a rozšíření činnosti mezi širokou veřejnost.  

22.8.2004 - Králem Raptorů se stal Gladiator Jan Kubernát startující na divokou kartu. Nejlépe si poradil s nástrahami turnaje, který byl tak vyrovnaný, že mezi trojicí Martin Ženíšek, Honza Kubernát a Tibor Varga nebyl nikdy rozdíl více než dva až tři body. Při neúprosném systému se z favoritů nejdříve poroučela Anežka Vargová. Z nejsilnější čtyřky vypadla první Marie Vargová, která odebrala hodně bodů favoritům, ale naopak ztrácela se slabšími hráči. Z trojice nejsilnějších vypadl první Martin (chvílemi měl více starostí se svým zdravotním stavem než se soupeři), který nedokázal dohnat ztrátu jednoho bodu na Honzu a dvou na Tibora.  Ani po šestém kole nebyl rozdíl větší než tři body a muselo rozhodnout kolo sedmé. Tiborovi stačila remíza, ale Honza vyhrál 2:1 a stal se tak Králem Raptorů. O vítězi rozhodl na jednu stranu velmi dobrý hrací systém a na druhou jeden jediný gól. Malinkou skvrnou na bezchybném turnaji byla absence jakýchkoliv cen za umístění.  U tak velkého turnaje, jakým Král Raptorů je chyběly i pověstné českobudějovické diplomy. Vítěz tak po odehrání 28 zápasů odcházel s prázdnými rukama. I přesto se turnaje v Českých Budějovicích svojí pohodovou atmosférou řadí mezi nejoblíbenější mezi hráči Gladiators.

 

9.8.2004 - Budějovický pohár 2004 - včera vyhrál Stanislav Kraus před Vaškem Piklem a domácím Tiborem Vargou. Čtvrté místo zbylo na mistra Slovenska Martina Králíka. Turnaje se neúčastnil nikdo z Gladiators. Celkem se turnaje zúčastnilo 14 hráčů

4.8.2004 - Sportovní klub Tygřice Hradec Králové se rozhodl rozšířit pole své působnosti až do západočeské metropole. V současné době probíhají jednání s dětskými domovy a sponzory. Do akce se zapojí i Gladiators Plzeň, kteří se právě transformují na občanské sdružení s vlastním identifikačním číslem.  

31.7.2004 - Pelhřimov open vyhrál Tibor Varga z Českých Budějovic. Tibor se skvěle zhostil pořadatelské úlohy a navíc stále se zlepšující formu dokázal přetavit ve vítězství. Ve finále porazil 3:1 na zápasy Martina Ženíška, který se vydal ze všech sil při souboji v semifinále s Honzou Kubernátem. Honza už vedl 2:0 na utkání, přesto Martin dokázal celou sérii otočit a rozhodující pátý zápas po dlouhé přetahované strhnout na svou stranu. Vítěz a druhý (Honza a Tibor) postupovali přímo do semifinále a na hráče na 3-6. místě byl připraven rozstřel na 3 vítězství. Ze sester Vargových byla úspěšnější Marie (3:2) a Martin přehrál domácího Bartošku (3:0). Celkem se turnaje zúčastnilo 10 hráčů (z toho 3 hráčky).

3.7.2004 - V sobotu proběhla schůze Rady klubů a hráčů. Na programu bylo zakončení sezóny 2003/2004 a schválení několika změn pro následující sezónu, která bude opět nominační - v červnu se uskuteční Mistrovství světa v lotyšské Rize. Byly schváleny následující body prezidentem Č.A.S.G. zůstává i pro následující dva roky Vladimír Studnička, termínová listina sezóny 2004/2005 včetně Czech Open v Příbrami. Termínová listina se ale ještě může změnit. Turnaj v Litomyšli začne již v 9:30, program Czech Open bude upřesněn později, zrušení členských příspěvků a zároveň změna výše startovného pro všechny turnaje ČP na 150,- Kč, přijetí všech mezinárodních pravidel pro turnaje Českého poháru - tedy konkrétně nově budou platit pravidla tří vteřin a blokování, odměny za celkové umístění v pořadí Českého poháru budou vypláceny nejlepším šestnácti hráčům, na turnajích Českého poháru se již nebude hrát série o třetí místo - celkové umístění neúspěšných semifinalistů se určí dle pořadí ve finálové skupině A (neplatí pro MR), kompletní nominace juniorů na Mistrovství světa bude sestavena na základě sedmi nejlepších výsledků ze všech turnajů Českého poháru v příští sezóně, kompletní nominace žen na Mistrovství světa bude sestavena na základě tří nejlepších výsledků ze čtyř nominačních turnajů, které proběhnou v Milovicích, Holicích, Praze a Kamenném Újezdci.

26.6.2004 - Vítání léta - Dohalice 2004 - Čtveřice hráčů Gladiators: Martin, Lenka, Zbyněk a Honza bavila děti i dospělé na dobročinné akci v Dohalicích u Hradce Králové. Stánek se stiga hokejem sklidil obrovský úspěch. Od pravého poledne do půlnoci byly čtyři hokeje poskytnuté klubem plně vytíženy a občas se stály i fronty. Jeden hokej se podařilo dokonce prodat. V přátelském utkání ve fotbale hráli všichni hráči Glad's skvěle a zapojili se i do pořádání dětských soutěží. Jen v dětském Caruso show měli zastoupení pouze Martinem v porotě. Vítání léta se podařilo a vše se večer řádně oslavilo. Den předtím se slavil postup místních fotbalistů z okresního přeboru. 

17.6.2004 - 4.ročník Gladiators cupu je již minulostí. Z celkového vítězství se raduje Martin Ženíšek, který tak obhájil titul z předchozí sezóny. Na druhém a třetím místě se od minulého ročníku také nic nového nepřihodilo. Druhý Lukáš Honzík a třetí Honza Kubernát opět odsunuli dvojici hráčů Expandu z medailových pozic. Kategorii začínajících hráčů vyhrál Petr Čekal a z vítězství v ženské kategorii se může radovat Jana Balcarová.

12.-13.6.2004 - Družstvo ve složení: Martin Ženíšek, Jan Kubernát, Lukáš Honzík, Tibor Varga, Markéta Pilařová, Zbyněk Hupák a Lenka Korbelová obsadilo 11 .místo na Mistrovství České republiky ze šestnácti přihlášených družstev. Výsledek ze sobotní soutěže družstev byl napraven v neděli jednotlivými hráči. V ženách Markéta obhájila 2. místo. Tibor v juniorech přidal 8. místo a v jednotlivcích se pak blýskl skvělým 22.místem. Martin předvedl skvělý útočný výkon a oproti loňsku si o místo polepšil - 25. místo. Honza předvedl průměrný výsledek a z 48 hráčů skončil na 37. místě. Cestu, pobyt a start na MR v Litomyšli sponzorovala Autoškola a autodoprava Vlasta Macháčková ze Stoda u Plzně

5.6.2004 - Tým Absolut GE se stal vícemistrem Slovenské Republiky v kategorii družstev. Ve finále tým ve složení Vladimír Kraus, Miloš Ševr, Zbyněk Pilař (Absolut), Václav Pikl (Expand) a Martin Ženíšek (Gladiators) nestačil na družstvo Žižinovců z Brna v čele s Honzou Dryákem. Třetí skončil tým Žabky Praha, který v semifinále dramaticky potrápil Absolut a muselo nakonec rozhodnout až druhé "zlaté kolo". Nejlepším slovenským družstvem se stali hráči Košic, kteří v klíčové čtvrtfinálové sérii přehráli Bánovce nad Bebravou a jako jediný slovenský tým si zajistili semifinále. Ve finále Absolut prohrál jen těsně 6:7, ale pro všechny hráče to byla dobrá příprava na Litomyšl.

27.5.2004 - Po nešťastných událostem došlo ke změnám v sestavě pro MR družstev v Litomyšli. Petra Čekala a Ladislava Hajného nahradí Lenka Korbelová. Jde o nouzové řešení. Sestava po změnách vypadá takto: Lukáš Honzík, Zbyněk Hupák, Lenka Korbelová, Jan Kubernát, Markéta Pilařová, Tibor Varga, Martin Ženíšek (C). Soutěž juniorů si zahraje Tibor Varga.  Markéta bude navíc obhajovat druhé místo (a možná útočit na titul) v kategorii žen. V soutěži veteránů ani tento rok zastoupeni nebudeme.

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)