foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

První ze šesti kol Raptors league 08/09 vyhrál Václav Pikl. Tuto sezónu se konalo první kolo až na Vánoce a další kola navíc nemají pevné termíny. Přesto se vydal Vašek s nadějí, že se mu soutěž podaří dokončit s minimem absencí. Martin Ženíšek měl stejný plán, ale zhatilo ho ošetření u zubaře. 
Výsledky1. VÁCLAV PIKL (Gladiators Plzeň), 2. TIBOR VARGA, 3. MARIE VARGOVÁ, 4. Aneta Jackowská, 5. Petr Linka, 6. Martin Kouba, 7. Anežka Vargová, 8. Jiří Novotný, 9. Jiří Herrmann, 10. František Marek

Příští kolo je v plánu na 31.1.2009 a to už v 9:30. Tím se účast Gladiators stává více než nejistou, jelikož by museli jet z Plzně už kolem šesté hodiny ráno a ve vymrzlých Budějovicích čekat hodinu a půl na zahájení turnaje.

31.1.2009 - Druhé kolo Raptors league v Českých Budějovicích přineslo vítězství Gladiátora. Tentokrát se ale neradoval Vašek Pikl, ale tím, kdo se nejlépe popral s nástrahami turnaje byl Martin Ženíšek. Tím, kdo mu v tom nejvíc pomohl, byla Maruška Vargová, která mu v play-off odstranila všechny těžké soupeře. Nejprve Tibora a pak i Vaška. Martin měl cestu do finále pouze přes Martina Koubu a Anetu, která v obou zápasech základní části Martina porazila. Postup až do finále se podařil, přestože u Martina rozhodovalo až prodloužení třetího zápasu. Vašek na Marušku recept nenašel a prohrál 1:2 na utkání. ve finále se odehrála bitva bez dramatů a 2:0 na utkání přesvědčilo přítomné, že vítězství je v "pravých" rukou.

14.2.2009 - Zatím to vypadá, že si Gladiators stupeň nejvyšší v Budějovicích předplatili. Po dvojitém vítězství v prvním kole tento double Václav Pikl ve třetím zopakoval. Vyhrál základní část i celkové pořadí po play-off. Velkým sklamáním bylo až šesté místo Martina Ženíška po základní části. Stejné umístění bohužel dokázal obhájit po play-off. Další kolo je zatím pouze tajemstvím pořadatelů. 

2.5.2009 - Poprvé v tomto ročníku v Českých Budějovicích nevyhrál Gladiator. Vyhrál Martin Kouba. Aby se Vašek Pikl mohl zúčastnit Intercupu ve Slovinsku a Chorvatsku, musel Vašek Pikl vynechat toto kolo. Když nebyl ani druhý gladiátor Martin Ženíšek, pak poprvé v tomto ročníku nevyhrál hráč Gladiators, ale poprvé domácí Martin Kouba! Ten využil příznivé situace, překvapil Petra Linku a když ještě Maruška Vargová odešla z play-off do autoškoly a Any vyřadila Tibora, vybojoval proti Frantovi Markovi a Anetě Jackowské velké a nečekané vítězství. Vždyť po 1.kole základní části neměl žádný bod!

14.3.2009 Raptors League 4.kolo v Č. Budějovicích. I napočtvrté vyhrál Gladiátor a potřetí Vašek Pikl. Základní část vyhrál bez ztráty bodu a v play-off pak prohrál jediný zápas v semifinále s Tiborem Vargou, který pak vyhrál boj s Maruškou o 3. místo. Ve finále zvítězil jasně nad Petrem Linkou. Účastí se však zbavil možnosti vyhrát Slovenský pohár, který se hrál ve stejný den. Vítězství v Raptors League má ale téměř jisté. Již jen další neúčast mu může triumf vzít.

Opět účast Gladiátora a jeho vítězství - Bez Tibora Vargy a Any Jackowské prošel Vašek Pikl závěrečným kolem se samými vítězstvími a stal se poprvé v sezóně 2008/2009 celkovým vítězem Raptors League. V turnaji mu byla nejvyrovnanějším soupeřem Maruška Vargová, která obsadila 2.místo před svou sestrou Anežkou Vargovou. Zúčastnil se i handicapovaný Milan Zeman a uhrál 6.místo před dalšími třemi hráči.

 

Na druhý vánoční svátek se uskutečnil turnaj pod záštitou BSE s hlavním organizátorem Frantou Markem, nazvaný Král Raptorů. Oproti minulým rokům letošní Král Raptorů nebyl určen pouze pro 8 nejlepších uplynulé sezony, ale mohli se ho zúčastnit všichni zájemci.

Číst dál...

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)