foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

23.04.2022 Praha - 77 hráčů

Výsledky: 1. Raivis Miglinieks (Lotyšsko), 2. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 4. Honza Sládek (THC Stiga-Game Příbram). 

A-finále

Bjarne Axelsen Pavel Plešák Martin Ženíšek
B. Axelsen P. Plešák M. Ženíšek
9. místo 12. místo 25. místo

 B-finále

Miroslav Uhlíř Hynek Nechutný Pavel Kubrt Anita Grimová
M. Uhlíř H. Nechutný P. Kubrt  A. Grimová
49. místo 58. místo 60. místo  63. místo

  C-finále

Martin Košňar Michal Touš
M. Košňar M. Touš
65. místo 66. místo

26.02.2022 Pelhřimov - 46 hráčů

Výsledky: 1. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha), 2. Michal Kobrle 3. Patrik Petr (oba THC Stiga Elites), 4. Kryštof Lebl (Big Band). 

A-finále

Pavel Plešák Martin Ženíšek Miroslav Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek M. Uhlíř
7. místo 14. místo 24. místo

 B-finále

Hynek Nechutný Anita Grimová Martin Košňar
H. Nechutný A. Grimová M. Košňar
28. místo 36. místo 38. místo

 

09.04.2022 Plzeň - 36 hráčů

Výsledky: 1. Lukáš Turoň (THC Třinec), 2. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 3. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha), 4. Tomáš Waclawek (THC Třinec). 

Martin Ženíšek Miroslav Uhlíř Martin Košňar Hynek Nechutný Anita Grimová
M. Ženíšek M. Uhlíř M. Košňar H. Nechutný A. Grimová
10. místo 26. místo 27. místo 24. místo 29. místo

 

05.02.2022 Plzeň - 41 hráčů

Výsledky: 1. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 2. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 3. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha), 4. Jakub Sládek (THC Stiga-Game Příbram). 

A-finále

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
5. místo 7. místo 24. místo

 B-finále

Martin Košňar Miroslav Uhlíř Michal Touš Anita Grimová Michal Touš
M. Košňar M. Uhlíř M. Touš A. Grimová  M. Svobodová
29. místo 30. místo 35. místo 36. místo 41. místo 

 

19.03.2022 Třinec - 39 hráčů

Výsledky: 1. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 2. Lukáš Turoň (THC Třinec), 3. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 4. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha). 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Martin Košňar Hynek Nechutný Anita Grimová
P. Plešák M. Ženíšek 30. místo H. Nechutný A. Grimová
8. místo 14. místo M. Košňar 31. místo 36. místo

 

15.01.2022 Plzeň - 42 hráčů

Výsledky: 1. Jakub Matýsek (HCS Žabka Praha), 2. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 3. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 4. Miroslav Černoch (HCS Žabka Praha). 

A-finále

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
7. místo 8. místo 23. místo

 B-finále

Miroslav Uhlíř Pavel Kubrt Martin Košňar Michal Touš Štěpán Hejda
M. Uhlíř P. Kubrt M. Košňar M. Touš Š. Hejda
32. místo 34. místo 35. místo 37. místo 42. místo

 

11.12.2021 Pelhřimov - 32 hráčů

Výsledky: 1. Pavel Plešák (Gladiators Plzeň), 2. Jakub Matýsek, 3. Jiří Chylík (oba HCS Žabka Praha), 4. Michal Kobrle (THC Stiga Elites) 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
1. místo 8. místo 21. místo

 

20.11.2021 Kladno - 36 hráčů

Výsledky: 1. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 4. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha). 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Anita Grimová Miroslav Uhlíř Martin Košňar
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný A. Grimová M. Uhlíř M. Košňar
9. místo 15. místo 21. místo 31. místo 32. místo 33. místo

 

30.10.2021 Němčice u Litomyšle - 35 hráčů

Výsledky: 1. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 2. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 3. Kryštof Lebl (Big Band), 4. Miroslav Černoch (HCS Žabka Praha). 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř Anita Grimová
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř A. Grimová
6. místo 8. místo 25. místo 26. místo 28. místo

 

2.10.2021 Struhařov - 42 hráčů

Výsledky: 1. Patrik Petr, 2. Michal Kobrle (oba THC Stiga Elites), 3. Leoš Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 4. Václav Pikl (THC Stiga Elites). 

Martin Ženíšek Pavel Plešák Hynek Nechutný Anita Grimová
M. Ženíšek P. Plešák H. Nechutný A. Grimová
8. místo 10. místo 33. místo 34. místo

 

Český pohár 2023/24

23.09.2023 - Teplýšovice

14.10.2023 - Teplýšovice

11.11.2023 - Němčice u Lit.

25.11.2023 - Cheb

16.12.2023 - Olomouc

13.01.2024 - České Budějovice

03.02.2024 - Turnov

24.02.2024 - Turnov

23.03.2024 - Třinec

20.04.2024 - Praha - CO

21.04.2024 - MS klubů

18.-19.05.2024 - MČR Plzeň

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)