foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 10. kole - jaro 2021/22

1. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  128 9/8 
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 112 10/2 
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň 88 9/0 
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 62 10/0 
5.  Martin Košňar Gladiators Plzeň Plzeň 56 10/0
6. Anita Grimová Gladiators Plzeň Příbram 25 7/0
7. Josef Gruncl SHC Cheb Plzeň  15 2/0 
8. Michal Touš Gladiators Plzeň Plzeň 12 3/0 
9.-10. Štěpán Kuželík Gladiators Plzeň Plzeň 4 2/0
9.-10. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 4 4/0
11. Václav Kuželík Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

- místo konání 1.-10 kola: Gladiators Aréna, v soukromém bytě v 11. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

Konečné pořadí po 10. kole - podzim 2021/22

1. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň   104 8/8 
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  95 10/1 
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň  64 9/1 
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň  59 9/0 
5.  Martin Košňar Gladiators Plzeň Plzeň  41 9/0
6. Josef Gruncl SHC Cheb Plzeň   29 7/0 
7. Anita Grimová Gladiators Plzeň Příbram  10 6/0 
8. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

- místo konání 1.-10 kola: Gladiators Aréna, v soukromém bytě v 11. patře domu Nýřanská 4, Plzeň

 

 

Český pohár 2023/24

23.09.2023 - Teplýšovice

14.10.2023 - Teplýšovice

11.11.2023 - Němčice u Lit.

25.11.2023 - Cheb

16.12.2023 - Olomouc

13.01.2024 - České Budějovice

03.02.2024 - Turnov

24.02.2024 - Turnov

23.03.2024 - Třinec

20.04.2024 - Praha - CO

21.04.2024 - MS klubů

18.-19.05.2024 - MČR Plzeň

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)