foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2009/10

1. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  141 15/6
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 109 11/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 94 13/3
4. Hynek Nechutný  Gladiators Plzeň Plzeň 63 13/
5: Jan Čurda Gladiators Plzeň Plzeň 24 13/
6. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 22 3/0
7. Evžen Zavadil Gladiators Plzeň Plzeň 14 2/0
8. Martin Kužel Gladiators Plzeň  Plzeň  10 1/0
9. Miloslav Kubica SHC Cheb Cheb 10 1/0
10. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň  8 1/0
11. Václav Hebr Gladiators Plzeň  Plzeň 7 4/0
12. Jakub Zavadil Gladiators Plzeň Plzeň  2 2/0

 

Konečné pořadí po 14. kole - jaro 2009/10

1. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  117 13/7
2. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  109 14/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 87 14/1
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 35 10/0
5: Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 14 3/0
6. Pavel Plešák jr. Gladiators Plzeň Plzeň 11 3/0
7. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň 9 2/0
8. Jan Klokan Gladiators Plzeň Plzeň  6 1/0
9. Martin Kůžel Gladiators Plzeň  Plzeň  3 1/0
10. Jan Čurda Gladiators Plzeň  Plzeň  3 3/0
11. Václav Hebr Gladiators Plzeň Plzeň 2 2/0
12. Jakub Zavadil Gladiators Plzeň  Plzeň  2 2/0
13. Marcel Veber Gladiators Plzeň  Plzeň  1 1/0

 

Český pohár 2023/24

23.09.2023 - Teplýšovice

14.10.2023 - Teplýšovice

11.11.2023 - Němčice u Lit.

25.11.2023 - Cheb

16.12.2023 - Olomouc

13.01.2024 - České Budějovice

03.02.2024 - Turnov

24.02.2024 - Turnov

23.03.2024 - Třinec

20.04.2024 - Praha - CO

21.04.2024 - MS klubů

18.-19.05.2024 - MČR Plzeň

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)