foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

  

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2005/06

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  333 15/3
2. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň 330 14/10
3. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 258 13/1
4. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň  197 13/0
5: Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň  189 13/0
6. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 180 13/0
7. Pavla Kratochvílová Gladiators Plzeň Plzeň 177 14/0
8. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 138 7/1
9. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň 117 13/0
10. Jan Čurda Plzeň Plzeň 101 14/0
11. Lukáš Honzík  Gladiators Plzeň Plzeň 20 1/0

 

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2005/06

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  339 15/5
2. Pavel Plešák THC Stiga Plzeň Plzeň 316 13/10
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 289 15/0
4. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 248 14/0
5: Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 183 14/0
6. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň 135 10/0
7. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 126 7/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň 113 9/0
9. Jan Čurda Plzeň Plzeň 110 12/0
10. Pavla Kratochvílová Gladiators Plzeň Plzeň 35 3/0
11. Lukáš Honzík Gladiators Plzeň Plzeň 33 3/0
12. Josef Procházka Gladiators Plzeň  Plzeň 29 4/0
13. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň  Plzeň 15 1/0
14. Tadeáš Kameník Plzeň Plzeň 11 1/0

  

Český pohár 2023/24

23.09.2023 - Teplýšovice

14.10.2023 - Teplýšovice

11.11.2023 - Němčice u Lit.

25.11.2023 - Cheb

16.12.2023 - Olomouc

13.01.2024 - České Budějovice

03.02.2024 - Turnov

24.02.2024 - Turnov

23.03.2024 - Třinec

20.04.2024 - Praha - CO

21.04.2024 - MS klubů

18.-19.05.2024 - MČR Plzeň

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)