foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

Prvním čestným členem klubu APP Gladiators Plzeň se stali členové rockové skupiny TURBO. Tato plzeňská legendární kapela oslaví letos 35. výročí od založení. (stránky kapely)
Turbo

Petr ŠiškaHudebník, textař, moderátor, manažer, regionální politik z Třince. Charismatická osobnost českého veřejného života.  

Od roku 1987 se živil jako profesionální hudebník ve skupinách Petarda, Excitron a v doprovodných kapelách Věry Špinarové a Heidi Janků. Dnes hraje v kapele Legendy se vrací s Romanem "Izzym" Izaiášem z kapely Doga, s kytarovým mágem Andonisem Civopulosem a slavným jazzovým bubeníkem Liborem Pyškem. 

Od roku 1990 byl moderátorem Nočního proudu Československého rozhlasu a jako redaktor a moderátor spolupracoval s českými TV-stanicemi. Na Primě moderoval pořad "Nic než pravda". 

Je autorem řady písňových textů např. pro Věru Špinarovou (Když se láskám stýská aj.) Karla Gotta (Pokaždé), Helenu Vondráčkovou (To tehdy padal déšť, Sundej kravatu aj.), Petra Koláře (Ještě, že tě lásko mám) a dále Hanu Zagorovou, Leonu Machálkovou, Bohuše Matuše, Jitku Zelenkovou, Kateřinu Brožovou či skupiny Argema a Doga. 

Je také zakladatelem prestižního hudebního festivalu NOC PLNÁ HVĚZD, která pravidelně přiláká do Třince desítky hudebních hvězd i ze zahraničí. Podílí se také na každoročním charitativním koncertu Srdce Evropy, kdy výtěžek z akce putuje do různých rehabilitačních zařízení. V současnosti se živí jako Prezident Akademie populární hudby a je generálním ředitelem společnosti Petarda Production a.s. Angažuje se také v regionální politice, je oficiálním zastupitelem rodného města, kterému je stále věrný. Mimo jiné podporuje místní talenty, např. mladou zpěvačku Markétu Konvičkovou. Ve svém volnu relaxuje čtením knih, pěstuje thajský box, má rád nezdravá jídla, originální trička, kytky a ujíždí na sledování filmů.. 

(zdroj: www.osobnosti.cz a www.csfd.cz)

Petr Šiška

Rozhlasový a televizní moderátor, konferenciér kulturních, společenských a sportovních akcí.

Plesy, módní přehlídky, dětské diskotéky, firemní party, tiskové konference, diskusní fóra, sportovní závody, turnaje a zápasy i další akce.

Autor e-learningových kurzů "Rozhlasové vystoupení" a "Televizní vystoupení" určených frekventantům pohybujícím se blízko médií - tiskovým mluvčím, majitelům firem a vedoucím pracovníkům různých organizací. 

Denně moderuje v programu Českého rozhlasu Plzeň. Podílí se na přípravě a moderování dětského Rádia Junior na vlnách Českého rozhlasu 2 - Praha. 

Klávesista a zpěvák.

Byl členem komorního smíšeného sboru Nová Česká píseň, se kterým natočil několik CD. Působí v revivalové skupině Kam běžíte?! (KB Akustic Band), rockových bandech Eges, Paseka a Kraulem, příležitostně hraje v Alpa Bandu. Hostoval na albech rockových skupin The River a Artur.

(stránky Standy Juríka)

Český pohár 2021/22

Světová liga WTHT 2021/22

   

ROK 2021

USA 24.07. Lemont
KAZ 07.08. Shymkent
CAN 11.09. Edmonton
UKR 02.10. Kiev
SUI 09.10. Bern
SLO 23.10. Kranj (SS)
SLO 24.10. Kranj (MS klubů)
RUS 07.11. St. Petersburg
LAT 27.-28.11. Riga (SS)
   

ROK 2022

USA 05.02. Anaheim
SWE 12.02. Stockholm (SS)
SWE 19.02. Minsk
SVK 05.03. Nové Zámky
RUS 12.03. Moskva
USA 26.03. Detroit
EST 09.04. Tallinn (SS)
CZE 23.04. Praha (SS)
GER 07.05. Lahr/Schwarzwald
RUS 21.05. Kursk (SS)
EST 10-12.06. Kranj (ME)