foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

Prvním čestným členem klubu APP Gladiators Plzeň se stali členové rockové skupiny TURBO. Tato plzeňská legendární kapela oslaví letos 35. výročí od založení. (stránky kapely)
Turbo

Petr ŠiškaHudebník, textař, moderátor, manažer, regionální politik z Třince. Charismatická osobnost českého veřejného života.  

Od roku 1987 se živil jako profesionální hudebník ve skupinách Petarda, Excitron a v doprovodných kapelách Věry Špinarové a Heidi Janků. Dnes hraje v kapele Legendy se vrací s Romanem "Izzym" Izaiášem z kapely Doga, s kytarovým mágem Andonisem Civopulosem a slavným jazzovým bubeníkem Liborem Pyškem. 

Od roku 1990 byl moderátorem Nočního proudu Československého rozhlasu a jako redaktor a moderátor spolupracoval s českými TV-stanicemi. Na Primě moderoval pořad "Nic než pravda". 

Je autorem řady písňových textů např. pro Věru Špinarovou (Když se láskám stýská aj.) Karla Gotta (Pokaždé), Helenu Vondráčkovou (To tehdy padal déšť, Sundej kravatu aj.), Petra Koláře (Ještě, že tě lásko mám) a dále Hanu Zagorovou, Leonu Machálkovou, Bohuše Matuše, Jitku Zelenkovou, Kateřinu Brožovou či skupiny Argema a Doga. 

Je také zakladatelem prestižního hudebního festivalu NOC PLNÁ HVĚZD, která pravidelně přiláká do Třince desítky hudebních hvězd i ze zahraničí. Podílí se také na každoročním charitativním koncertu Srdce Evropy, kdy výtěžek z akce putuje do různých rehabilitačních zařízení. V současnosti se živí jako Prezident Akademie populární hudby a je generálním ředitelem společnosti Petarda Production a.s. Angažuje se také v regionální politice, je oficiálním zastupitelem rodného města, kterému je stále věrný. Mimo jiné podporuje místní talenty, např. mladou zpěvačku Markétu Konvičkovou. Ve svém volnu relaxuje čtením knih, pěstuje thajský box, má rád nezdravá jídla, originální trička, kytky a ujíždí na sledování filmů.. 

(zdroj: www.osobnosti.cz a www.csfd.cz)

Petr Šiška

Rozhlasový a televizní moderátor, konferenciér kulturních, společenských a sportovních akcí.

Plesy, módní přehlídky, dětské diskotéky, firemní party, tiskové konference, diskusní fóra, sportovní závody, turnaje a zápasy i další akce.

Autor e-learningových kurzů "Rozhlasové vystoupení" a "Televizní vystoupení" určených frekventantům pohybujícím se blízko médií - tiskovým mluvčím, majitelům firem a vedoucím pracovníkům různých organizací. 

Denně moderuje v programu Českého rozhlasu Plzeň. Podílí se na přípravě a moderování dětského Rádia Junior na vlnách Českého rozhlasu 2 - Praha. 

Klávesista a zpěvák.

Byl členem komorního smíšeného sboru Nová Česká píseň, se kterým natočil několik CD. Působí v revivalové skupině Kam běžíte?! (KB Akustic Band), rockových bandech Eges, Paseka a Kraulem, příležitostně hraje v Alpa Bandu. Hostoval na albech rockových skupin The River a Artur.

(stránky Standy Juríka)

Světová liga WTHT 2018/19

   

ROK 2018

USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (SS)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   

ROK 2019

RUS 12.01. Kursk (M)
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk - Raubichi (MS)