foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2012/13

1. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  102 14/9
2. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň 98 15/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  44 15/0
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 30 15/0
5: Jan Kubernát  Gladiators Plzeň Plzeň 3 1/0
6. Jan Klokan Gladiators Plzeň Letiny 1 1/0
7. Václav Hebr Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

 místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

 

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2012/13

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  115 15/8
2. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 66 13/1
3. Pavel Plešák THC Svitavy '93 Plzeň 51 6/5
4. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň Kralovice 34 13/0
5: Lukáš Honzík Gladiators Plzeň Plzeň 25 5/0
6. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 20 5/0
7. Václav Pikl THC Stiga Elites Plzeň 17 4/0
8. Stanislav Kraus Absolut Desperation Plzeň 11 1/1
9 Ondřej Razým Gladiators Plzeň Klatovy 4 4/0
10. Václav Hebr Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

 

 

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)