foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

12. - 13.6.2004 Litomyšl - 48 hráčů

Výsledky:

Turnaj jednotlivců - 48 hráčů

1. Jan Dryák (CIBET Praha), 2. Pavel Plešák (THC Stiga Plzeň), 3. Lukáš Turoň (Třinec)...22. Tibor Varga, 25. Martin Ženíšek, 37. Jan Kubernát

Turnaj družstev - 16 družstev

1.  THC Stiga Plzeň, 2. Příbram Magors, 3. CIBET Praha "A"...11. Gladiators Plzeň

Turnaj žen - 4 hráči

1. Kristýna Baščanová (CIBET Praha), 2. Markéta Pilařová (Gladiators Plzeň), 3. Magdalena Malá (THC Stiga-Game Příbram)

Turnaj juniorů - 19 hráčů

1. Miroslav Hubáček (THC Stiga-Game Příbram), 2. Michal Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 3. Zdeněk Matoušek.(HCS Žabka Praha)...8. Tibor Varga

Turnaj veteránů - 14 hráčů

1.Petr Turoň (Třinec), 2. Václav Pikl (Stiga EXPAND Plzeň), 3. Josef Jelínek (HCS Žabka Praha)

 

Soupiska pro Mistrovství Republiky v Litomyšli

1. Martin Ženíšek

2. Lukáš Honzík

3. Jan Kubernát

4. Tibor Varga (hostování)

5. Markéta Pilařová

6. Zbyněk Hupák

7. Lenka Korbelová

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)