foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 14. kole - podzim 2007/08

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  227 14/9
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 210 14/4
3. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 141 12/1
4. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 107 9/0
5: Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň  75 6/0
6. Dominik Kalvas Gladiators Plzeň Plzeň  67 12/0
7. Ladoslav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň  60 4/0
8. Jan Čurda Plzeň Plzeň  56 13/0
9. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  43 5/0
10. František Suchý Expand Plzeň  Plzeň  38 2/1
11. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň  34 2/0
12. Václav Patera Gladiators Plzeň  Plzeň  33 3/0
13. Vojtěch Soukup Gladiators Plzeň  Plzeň  23 4/0
14. David Rothmaier Gladiators Plzeň  Plzeň  14 5/0
15. František Varl Plzeň Plzeň  13 6/0
16. Michal Brejcha Gladiators Plzeň Plzeň  12 1/0
17. Jaroslav Svoboda Gladiators Plzeň Plzeň  5 5/0
18. Martin Slivoně Plzeň  Plzeň  3 1/0

  

Konečné pořadí po 13. kole - jaro 2007/08

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň 155 13/8
2. Martin Ženíšek  Gladiators Plzeň Plzeň 128 13/3
3. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 78 11/0
4. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň  61 7/0
5: Dominik Kalvas  Gladiators Plzeň  Plzeň  34 9/0
6. Pavel Plešák Expand Plzeň Plzeň  24 1/1
7. Jan Kubernát Gladiators Plzeň  Plzeň  16 2/0
8. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň   Plzeň  14 1/0
9. Vojtěch Soukup Gladiators Plzeň  Plzeň 13 2/0
10. Jan Čurda Plzeň Plzeň 12 5/0
11. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň 10 3/0
12. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň 8 1/0
13. Vladimír Koutník Gladiators Plzeň Plzeň 7 2/0
14. Ladislav Svoboda st. Plzeň Plzeň 6 1/0
15. Tadeáš Kalvas Plzeň Plzeň 6 2/0
16. Jaroslav Svoboda Gladiators Plzeň Plzeň 3 1/0
17. Vojtěch Koutník Gladiators Plzeň Plzeň 2 2/0
18. David Rothmaier Plzeň Plzeň 1 1/0
19. Jana Jarošová Plzeň Plzeň 1 1/0

 

Český pohár 2019/20

21.09.2019 - Teplýšovice

12.10.2019 - Pelhřimov

02.11.2019 - Praha

23.11.2019 - Kladno

14.12.2019 - Teplýšovice

11.01.2020 - Plzeň

01.02.2020 - Plzeň

29.02.2020 - Cheb

28.03.2020 - Litomyšl

25.04.2020 - Praha - CO

30-31.06.2020 - MČR Turnov

Světová liga WTHT 2019/20

   

ROK 2019

USA 27.07. Lemont
KAZ 10.08. Shymkent
NOR 07.09. Stavanger (M)
CAN 14.09. Edmonton
SUI 28.09. Spiez
LAT 12.10. Incukalns
SLO 26.10. Kranj
RUS 02..11. St. Petersburg
CAN 09.11. Toronto
SWE 16.11. Gothenburg 
LAT 30.11.-01.12. Riga (SS)
   

ROK 2020

RUS 25.01. Anaheim
SWE 08.02. Umea (SS)
SWE 22.02. Minsk
SVK 07.03. Nové Zámky
RUS 14.03. Moskva (SS)
USA 21.03. Detroit
EST 04.04. Tallinn (SS)
CZE 25.04. Prague (SS)
UKR 02.05. Kiev
FIN 09.05. Turku (SS)
GER 16.05. Berlin
RUS 23.05. Kursk (SS)
RUS 24.05. Kursk (MS klubů)
SLO 12-14.06. Kranj (ME)