foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

3.5.2014 Rokycany - 55 hráčů

Poslední turnaj před MR v Jihlavě se zadařilo týmu HCS Žabka Praha. Zdeněk s Filipem obsadili první a třetí místo.

Výsledky:

1. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 3. Filip Hamáček (HCS Žabka Praha)...7. Pavel Plešák, 12. Martin Ženíšek, 31. Jan Kubernát, 40. Pavel Kubrt, 44. Hynek Nechutný

13.4.2014 Czech Open - Letovice - 146 hráčů

Výsledky:

1. Maxim Borisov (Russia), 2. Ahti Lampi (Finland), 3. Atis Silis (Latvia)...24. Pavel Plešák, 67. Martin Ženíšek, 92. Hynek Nechutný, 98. Pavel Kubrt, 106. Jan Kubernát

22.3.2014 Milovice - 64 hráčů

Výsledky:

1. Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3. Patrik Petr (THC Stiga Elites)...11. Pavel Plešák, 13. Martin Ženíšek, 44. Pavel Kubrt, 45. Hynek Nechutný 

1.3.2014 Kladno - 69 hráčů

Výsledky:

1. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Lukáš Turoň (THC Třinec), 3. Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites)...16. Pavel Plešák, 21. Martin Ženíšek, 44. Hynek Nechutný, 47. Pavel Kubrt, 50. Markéta Jindrová

8.2.2014 Plzeň - 60 hráčů

Plzeň a skvělá Gladiátoří organizace šestého turnaje přinesla štěstí Lukáši Turňovi a vrátila ho na místa vítězů.

Výsledky:

1. Lukáš Turoň (THC Třinec), 2. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 3. Jan Dryák (Big Band)...10. Pavel Plešák, 17. Martin Ženíšek, 38. Jan Kubernát, 42. hynek Nechutný, 43. Pavel Kubrt

18.1.2014 Brno - 78 hráčů

Do Brna se i přes vzdálenost a zimu sjelo 78 hráčů. Tentokrát se dařilo týmu THC Stiga Elites, kteří obsadili hned dvě první místa.

Výsledky:

1. Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites), 2. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 3. Jan Dryák (Big Band)...6. Pavel Plešák, 17. Martin Ženíšek, 37. Pavel Kubrt, 39. Hynek Nechutný

14.12.2013 Praha - 68 hráčů

V předchozích turnajích této sezóny se Lukáš Turoń a Zdeněk Matoušek ml. střídali o první místa, na čtvrtém turnaji své prvenství obhájil Zdeněk. Lukáš skončil až na 7.místě.

Výsledky:

1. Zdeněk Matoušek ml.(HCS Žabka Praha), 2. Leoš Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 3. Stanislav Kraus (Absolut Desperation)...9. Pavel Plešák, 19.Martin Ženíšek, 39. Hynek Nechutný, 49. Pavel Kubrt

16.11.2013 Litomyšl - 62 hráčů

Výsledky:

1. Lukáš Turoň (THC Třinec), 2. Zdeněk Matoušek ml.(HCS Žabka Praha), 3. Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites)...30. Martin Ženíšek, 38. Hynek Nechutný, 43. Kubrt Pavel

26.10.2013 Bratislava (SVK) - 70 hráčů

Výsledky:

1. Zdeněk Matoušek ml. (HC Žabka Praha), 2. Filip Hamáček (HC Žabka Praha), 3. Yevhen Levdansky(THC Stiga Elites)...19.Martin Ženíšek, 40. Hynek Nechutný, 46. Pavel Kubrt

28.9.2013 Teplýšovice - Petroupim - 62 hráčů

Výsledky:

1. Lukáš Turoň (THC Třinec), 2. Michal Hvižď (THC Stiga Elites), 3. Jan Dryák (Big Band)...28.Martin Ženíšek, 42.Hynek Nechutný, 44. Pavel Kubrt, 47.Markéta Jindrová

Český pohár 2018/19

22.09.2018 - Teplýšovice

13.10.2018 - Praha

10.11.2018 - ???

24.11.2018 - Pelhřimov (?)

15.12.2018 - Praha-Satalice

12.01.2019 - Brno

02.02.2019 - Kladno

02.03.2019 - Cheb

30.03.2019 - Litomyšl

27.04.2019 - Plzeň - CO

25-26.05.2019 - MR Turnov (?)

Světová liga WTHT 2018/19

 

    ROK 2018
USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (M)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   
ROK 2019
RUS 12.01. Kursk
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva (SS)
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev 
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk (MS)

Světová liga WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (ME)