foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

6. kolo PHL – jaro 2003 – Gladiators zase jen v béčku                                         3.5.2003 

Los pro oba je po šestém kole příliš krutý, na play-off asi nepojedou. 

      Poslední přípravy a ladění formy na republikové mistrovství měli v plánu oba gladiaátoři startující na příbramské lize. Ani jeden se do áčka nedosal. Martin si pod sebou pořízl větev jako první a jeho výkon připomínal výkon začátečníka. Honzovi se také postoupit nepodařilo a tak se spolu oba utkali v béčku. Martinova hra však byla kritická a před blížícím se vrcholem sezóny to byla potřebná herní krize. Teď už jen, aby se včas oklepal a svůj tým dovedl jako správný kapitán k úspěchu. I v této skupině se mu nedařilo a čest Gladiators musel zachraňovat Honza, ten uhrál skvělé druhé místo (10. celkově) a zajistil si tak dvanácté místo po šestém kole. Martin před sebe pustil v konečném pořadí další dva hráče a v prvním kole proto bude muset zkousnout tvrdý oříšek: Procházku. Honza si zahraje v plzeňském derby s Piklem.  Finále je na programu už 24. května.

5. kolo PHL – jaro 2003 – Gladiators jen v béčku                                                5.4.2003 

Martin uhrál opět 10. místo, Honzovi se nedařilo ani v béčku.

Martin i Honza předvedli opět něco ze svého úmění. Po rozlosování se jen těžko prosazovali. Konkurence v Příbrami je opravdu velká, a když se k tomu přidá ještě Václav Pikl, který jezdí s nimi z Plzně, tak opravdu není o co stát. Opět se ani jednomu nepodařilo postoupit do A-finále a jelikož do B-finále propadl i Michal Hvižď bylo o favoritovi této skupiny rozhodnuto. O desáté místo si to v minitabulce rozdali hned čtyři hráči. Nejlépe z toho vyšel právě Gladiator Martin. Hned za touto minitabulkou na 14. místě skončil Honza. V áčku si v Příbrami rahrál z Plzně jen Pikl. Poslední kolo je naplánováno na 3. května a rozhodne se o složení dvojic pro play-off, kam se kvalifikuje nejlepších 16 hráčů.

4. kolo PHL – jaro 2003 – Zase jeli všichni,                                                        22.3.2003 

Jediným hráčem z Plzně v áčku byl Vašek. Honza a Martin si dobře zahráli v béčku

      Dobrý výkon předvedli oba hráči Gladiators v základních skupinách a na áčko se dívali z nejtěsnější vzdálenosti, z pátého místa. Přestože Honza začal ztrácet již v úvodu bojů v základní skupině, Martin mohl ještě před posledním zápasu postoupit. Stačilo porazit Pazlara a áčko by bylo jeho. Celou dobu do soupeře bušil, ale tomu stačil jediný protiútok a skvěle ho dokázal využít. Prohrou 1:0 Martin neskončil. V B-finále, stejně jako Honza, šel od vítězství k vítězství. Jen dvě remízy dokázali nasbírat během osmi zápasů. Před posledním (vzájemným) zápasem bylo již jasné, že se oba podělí o deváté až desáté místo, neboť ztráta hráčů, kteří jim dýchali na záda byla veliká. V tvrdém boji se nakonec radoval zkušenější Martin a vítězstvím 4:1 si zajistil deváté místo. Honza si z Příbrami odvážel desáté místo a spokojenost s předvedeným výkonem.  

3. kolo PHL – jaro 2003 – Do Příbrami v kompletním složení                       8.3.2003 

Jako jediný se do “áčka “ protloukl Martin. Honza i Vašek hráli “béčko”

Třetí kolo příbramské ligy přineslo úspěch Martinovi. První dva zápasy sice prohrál (Krejčík a L. Hvižď ml.), oběma soupeřům to dokonale vrátil ve finálové skupině. Ostatní soupeři nekladli velký odpor. Robert Pazlar přidal dva vlastní góly, Procházka své typické řeči a Kůrka se svým komentářem byl posledním, komu se podařilo Martina porazit. Ve finálové skupině na příbramského prezidenta nestačil znovu, ale vítězství nad Krejčíkem, L. Hvižděm st. a ml. znamenalo devět bodů a šestou příčku. Honza si postup do áčka vybojovat nedokázal. Body sebral Piklovi, ale hned v zápětí odevzdal Magdě Malé a na skóre s Hubáčkem ml. skočil na pátém místě. Ani v B-finále se mu tolik nedařilo a obsadil tak dvanácté místo. Béčko vyhrál Vašek Pikl, když porazil vše, co mu přišlo do cesty. Martin se tak stal nejúspěšnějším plzeňským hráčem dne, ovšem ani Honza nepředvedl výkon za který by se musel stydět.

2. kolo PHL – jaro 2003 – Monarches odradila sněhová bouře                     8.2.2003

Martinovi se v Příbrami dařilo až v B-finále, Honza zůstal doma 

Kvůli sněhové bouři se do Příbrami vydali jen dva nejodvážnější Martin (Cleveland) a Vašek (Portland). Honza nechtěl pokoušet virózu a zůstal doma. Domácí borci začali uplatňovat novou metodu: Hon na Plzeňáky. Vzájemnou spoluprácí a povzbuzováním se snažili nalomit oba hráče ze západočeské metropole a postarat se o jejich co nejhorší umístění. Přesto se jim Vaška nepodařilo udolat a postoupil do A-finále. I tam se mu dařilo a skončil na 3. místě. V celkovém pořadí si tak udržel první místo. Martinovi A-finále uniklo smolnými výsledky (neudržel vedení 4:1 s L. Hvižděm ml. a nakonec prohrál vlastním gólem v poslední vteřině 5:6). Další výsledky byly už jen odrazem smůly z prvního zápasu. Šesté místo a B-finále bylo v tu chvíli maximum, které šlo uhrát. V B-finále si připsal pět vítězství a dvě porážky a i to stačilo na druhé místo (celkově 10.). Neprohrál-li by poslední zápas s Pazlarem, mohl dokonce pomíšlet na vítězství ve skupině. V celkovém pořadí se posunul na 7. místo. Honzovi, který na druhé kolo nepřijel, patří 16. příčka.

1. kolo PHL – jaro 2003 – Monarches, Barons a Pirates v Příbrami         25.1.2003 

Dva Gladiatoři se představili v Příbrami - lepší byl tentokrát Honza před Martinem 

Honza se při příjezdu zaevidoval jako Manchester Monarches (farma L.A.) a Martin si vybral farmu San Jose – Cleveland Barons. Do příbramské ligy se s nimi přije zahrát i Václav Pikl, který si vybral Portland Pirates (farma Washingtonu). Martin s Honzou se po losování ocitl v jedné skupině a hned bylo jasné, že se spolu utkají o A-finále. Také se tak stalo, Honza vzájemný souboj vyhrál a ze čtvrtého místa postoupil. Martin skončil šestý a mezi Gladiatory se ještě vklínil Procházka, kterého oba dokázali porazit a alespoň pro zbytek dne mu stiga hokej znechutit tak, že do výkonostních skupin už raději nenastoupil. Martinovi se pak vedlo skvěle pěti vítězstvími a jen jednou porážkou (+ jedno kontumační vítězství nad Procházkou). Dokázal setřást i prokletí ze zápasů s Přibylem 3:1 a po remíze v základní skupině i vítěztvím v B-finále s Vackem. Béčko Martin vyhrál a obsadil dobré 9. místo. Honzovi se v A-finále nedařilo, dokázal porazit jen Hviždě seniora a skončil na 8. místě. Turnaj vyhrál Pikl z plzeňského Expandu hájící barvy Portlandu Pirates. Celkem se prvního kola zúčastnilo dvacet hráčů a Glad’s se rozhodně neztratili.

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)