foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 10. kole - podzim 2014/15

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  64 10/4
2. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 59 10/1
3. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň Kralovice 48 10/1
4. Martin Maděra Gladiators Plzeň Příbram 42 3/2
5: Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 41 9/1
6. Jan Sládek Gladiators Plzeň Příbram 33 3/1
7. Petr Sládek Gladiators Plzeň Příbram 3 3/0
8. Václav Hebr Gladiators Plzeň Plzeň 2 2/0

 místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

Konečné pořadí po 10. kole - jaro 2014/15

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  63 10/5
2. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 49 9/2
3. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň Kralovice 21 6/1
4. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 21 6/0
5. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 16 2/2
6. Pavel Mráz Gladiators Plzeň Plzeň 12 4/0
7. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 10 3/0
8. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň 3 1/0
9. Radek Kupec Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň  

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)