foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

14.5. 2016 Cheb - 46 hráčů

Výsledky: 1. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml., 3. Filip Hamáček ( oba HCS Žabka Praha)

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Míra Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř
 4. místo 11. místo  28. místo  37. místo

2.4.2016 Milovice - 57 hráčů

Výsledky: 1. Yevhen Levdansky (THC Lisovi Haschi), 2. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha)

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Václav Hebr
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř
10. místo 20. místo  41. místo  50. místo

23.4.2016 Praha - 123 hráčů

Výsledky: 1. Ahti Lampi (Spjalerance), 2. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha)

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Václav Hebr Pavel Kubrt
    P. Plešák    M. Ženíšek    H. Nechutný     J. Kubernát       P.Kubrt      M. Uhlíř
28. místo 67. místo 72. místo  82. místo 91. místo 104. místo

 

20.2.2016 Kladno - 55 hráčů

Týden po návratu z Mälmo Open se k trojici Martin, Pavel a Hynek přidala dvojice Pavel Kubrt a Míra Uhlíř. Pavel a Martin si poradili se záludností tří základních skupin a postupem osmi hráčů do nejvyšší finálové skupiny. Bohužel Martin nedokázal postoupit do play-off a Pavel postoupil "jen" ze třináctého místa. Jelikož ex-gladiator Martin Maděra ještě porazil z patnáctého místa druhého Levdanskyho, tak se v závěrečných výsledcích Pavel ještě o místo propadl. Nescházelo málo a Pavel osmifinálovou sérii s Janem Dryákem téměř vyhrál. Hynek v B-finále zůstal jen na skóre na devátém místě a tudíž bez účasti ve vyřazovacích bojích. Přitom do B-finále se nemusel vůbec dostat. Postupoval do této skupiny z posledního možného místa. Ve stejné skupině B uhrál pěkné 39. místo Pavel Kubrt a i on měl na postup velké štěstí, kdy postup zajistil vzájemný zápas s příbramským Slepičkou. Zklamáním byl výsledek Míry, který v základní skupině porazil jen Hanku Marešovou. V C-finále se utkali znovu a výsledek 4:0 se opakoval. Bohužel 9. místo z 13-ti hráčů "céčka" je určitým zklamáním. Za 14 dní čeká hráče další turnaj a tentokrát v Pelhřimově.   

Výsledky: 1. Filip Hamáček, 2. Zdeněk Matoušek ml. (oba HCS Žabka Praha), 3. Leoš Hvižď (THC Stiga-Game Příbram)

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Pavel Kubrt Miroslav Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný P. Kubrt M. Uhlíř
14. místo 19. místo 33.místo 39. místo 51. místo 

 

5.3.2016 Pelhřimov - 49 hráčů

Pouhých 49 hráčů se sjelo na turnaj do města, které proslavilo nikdy nepostavené krematorium. Na nízké účasti se podepsaly prázdniny a chřipková epidemie. V rozmezí čtrnácti dní je to druhý turnaj s nižší účastí. I přesto se vydala ustálená posádka Pavel, Martin, Hynek a Míra v šest ráno směr Vysočina. Pavel i Martin se sešli opět ve stejné základní skupině. Na Kladně se radovala legenda, v Pelhřimově byl pak lepší Martin. Do play-off postoupili oba a Pavel se postavil svému přemožiteli z Brna - Kryštovi Léblovi. Ten se cítil jako vítěz již v průběhu série a Pavel ho zaskočil a dokázal postoupit do čtvrtfinále. Tam ale narazil na pozdějšího vítěze turnaje Filipa Hamáčka, který v osmifinále vyřadil právě Martina. Hynek do B-finále, kde skončil na 14. místě. Míra uhrál v základní skupině poslední místo za Hankou Marešovou, kterou porazil a ještě přidal remízu s oporou BSE United - Koubou. V boji o 43. místo se hrálo tříkolově a 4. místo je maximum, které šlo v konkurenci dosáhnout.

Výsledky: 1. Filip Hamáček (HCS Žabka Praha), 2. Patrik Petr, 3. Yevhen Levdansky (oba THC Stiga Elites)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř
5.místo 14.místo 38.místo 46.místo

16.1.2016 Brno - 71 hráčů

Po náročném podzimu začala jarní část sezóny. A na úvod čekala plzeňské Gladiators cesta do Brna. Ve školní jídelně se konalo páté kolo nejvyšší české soutěže. Martinovi se dopoledne povedlo a těsně před koncem základní části měl jistý postup a neuhlídal koncentraci v některých zápasech. Pavel se naopak potýkal s výsledky a od začátku se dostal do výsledkové tísně. Do A-finále proklouzl jen tak tak. Jenže v tam se role otočily. Martinovi opět došly síly a zůstal jen těsně před branami play-off. Pavel nastartoval svůj výkon, se kterým došel až do play-off. V play-off se Gladiáror utkal s Kryštofem Léblem a jen těsně na něj nestačil - 2:3. Hynek se v B-finále dostal velmi blízko vyřazovacích bojů. Ale ani tentokrát na tuto metu nedosáhl. Pro Míru Uhlíře bylo 56. místo z 71 hráčů také úspěchem. Už samotný postup do C-finále a tam 12. místo byl pro hráče, sbírajícího zkušenosti přínosem a nadějí do nejbližších turnajů.    

Výsledky: 1. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 2. Filip Hamáček (HCS Žabka Praha), 3. Patrik Petr (THC Stiga Elites)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř
12. místo 17. místo 34. místo 56. místo

12.12.2016 Praha-Satalice - 66 hráčů

V Satalicích se tým musel obejít bez Míry Uhlíře. Na tradičním místě satalické základní školy se konal velmi oblíbený turnaj. Jeho nástrahy zvládl Patrik Petr, který ve finále překonal domácího Zdeňka Matouška mladšího. Přes velké úsilí turnaj z plzeňského týmu nejlépe zvládl opět Pavel Plešák. Základní skupinu zvládl s přehledem, stejně jako Martin. Jenže Martinovi v A-finále došly síly. Pavel si play-off zajistil z 6. místa  a po osmifinále s Tomášem Behrem 3:1 a čtvrtfinále se Zdeňkem Matouškem bylo tohle místo také konečné. Martin za sebou nechal už jen dva horší hráče ve finálové skupině. Hynek si opět slávu v B-finále nezajistil a byl hodně daleko od play-off. 

Výsledky: 1. Parik Petr (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3. Filip Hamáček (HCS Žabka Praha)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
6. místo 22. místo 38. místo

21.11.2016 Litomyšl - 66 hráčů

V Litomyšli se opět dařilo Martinovi a Pavlovi. Pro Martina bylo 3. kolo českého poháru po turnajích světové ligy v Norsku, Slovinsku a Švýcarsku už šestým turnajem od začátku září. Oba to dotáhli do play-off a Pavel dokonce do čtvrtfinále. Zatímco Martin nedokázal potrápit Kryštofa Lebla a prohrál 0:3 na zápasy, Pavel nejprve otočil osmifinálovou sérii s třineckým Waclawkem z 0:2 na 3:2 (v pátém zápasu rozhodovalo prodloužení), aby pak hladce vypadl s Patrikem Petrem - pozdějším vítězem turnaje. Hynek byl od A-finále 2 body a v "béčku" opět nezazářil 15. místem. Míra předvedl oproti vysočanskému turnaji zlepšení a za sebou nechal hned 14 hráčů. Příští kolo čeká české hráče v Satalicích, ale nejprve se Martin, Hynek a Pavel utkají na největším turnaji ve stiga hokeji - RIGA Open v Lotyšsku.  

Výsledky: 1. Patrik Petr (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3. Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř
6. místo 10. místo 39. místo 51. místo

24.10.2015 Praha-Vysočany - 67 hráčů

Dlouho se nevědělo, na jakém místě se turnaj vlastně uskuteční Až pár dní před termínem konání se rozhodlo, že se bude hrát ve Vysočanech. Na turnaji se podařilo vyhrát jednu ze základních skupin Martinovi a ve stejné skupině se dařilo i Pavlovi. Oba zářili i v A-finále a došli až do play-off. Pavel nakonec nestačil na Michala Boštíka 2:3 na zápasy. Martin byl v sérii se Standou Krausem hotový rychleji - 0:3. Hynkovi se nedařilo a v B-finále skončil až na předposledním místě. Na turnaji se podařilo do týmu přivést také nového hráče z řad veřejnosti - Míru Uhlíře. V premiéře za sebou nechal 5 hráčů a tak se dá jeho debut hodnotit velmi pozitivně. 

Výsledky: 1.Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites), 2.Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3.Filip Hamáček (HCS Žabka Praha)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř
9. místo 13. místo 43. místo 62. místo

26.9.2015 Teplýšovice - 60 hráčů

Pouhé trio gladiátorů se vydalo na první turnaj sezóny Českého poháru. Pro Pavla a Martina to byl po Norway Open již turnaj číslo dva. Zatímco v Norsku byl lepší Martin, tak v Teplýšovicích se dařilo Pavlovi. Zlepšeným výkonem to dotáhl až na pěkné sedmé místo, když v prvním kole porazil Chylíka 3:1 na zápasy a zastavil ho stejným poměrem Patrik Petr. Martin sestoupil do B-finále, kde mu v semifinále vystavil stop Michal Koberle. Hynek se v B-finále pohyboval ve středu výsledkové listiny a nakonec zůstal 3 místa za play-off. Turnaj se do historie zapíše také tím, že se nehrálo finále. Lukáš Turoň musel odjet, aby stihl vlakové spojení a tak kontumačně vyhrál ukrajinský hráč ve službách THC Stiga Elites - Yevhen Levdansky.   

Výsledky: 1.Yevhen Levdansky (THC Stiga Elites), 2. Lukáš Turoň (THC Třinec), 3.Patrik Petr (THC Stiga Elites)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
7. místo 28. místo 35. místo

Světová liga WTHT 2023/24

   

ROK 2023

USA 22.07. Chicago
CAN 09.09. Edmonton
UKR 16.9. Bryne
UKR 23.9. Orebro
SLO 07.10. Kranj
SUI 28.10. Bern
KAZ 04.11. Shymkent
CAN 18.11. Toronto
LAT 2.-3.12. Riga (SS)
   

ROK 2024

USA 03.02. Anaheim
SWE 10.02. Stockholm (SS)
SVK 02.03. Nové Zámky
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 20.04. Praha (SS)
CZE 21.04. Praha - MS klubů
GER 04.05. Lahr/Schwarzwald
UKR 11.5. Kyjev
LAT 14-16.06. Valmiera (ME)