foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

Pavel PlešákPavel Plešák

Bjarne AxelsenBjarne Axelsen
(posila pro české turnaje)

Martin ŽeníšekMartin Ženíšek 

Anette Engel
Anette Engel
(posila pro české turnaje)

Hynek NechutnýHynek Nechutný

Pavel KubrtPavel Kubrt

Jan KubernátJan Kubernát


Markéta Jindrová
 Markéta Jindrová

Miroslav UhlířMiroslav Uhlíř

Pavel MrázPavel Mráz

Štěpán HejdaŠtěpán Hejda

Václav HebrVáclav Hebr


záložní hráči:

František Suchý, Martin Kůžel, Lukáš Honzík, Lukáš Jílek

do týmu přišli

  • Jan Medvec - z Stiga Expand Plzeň - od prosince 2008 (MR 2002 Příbram v rámci hostování)
  • Jan Klokan - z Stiga Expand Plzeň - od prosince 2008 (MR 2010 Starý Plzenec)
  • Pavel Plešák - z Stiga Expand Plzeň - od prosince 2008
  • Hynek Nechutný - z Stiga Expand Plzeň - od prosince 2008
  • František Suchý - z Stiga Expand Plzeň - od prosince 2008 (MR 2009 Praha-Satalice)
  • Petr Sládek - z THC Stiga Elites - od září 2014
  • Jan Sládek - z THC Stiga Elites - od září 2014
  • Martin Maděra - z THC Stiga Game Příbram - od září 2015 na hostování 

prošli týmem a odešli do jiného týmu:

  • Jan Medvec (MR 2002 Příbram) - Stiga Expand Plzeň
  • Zdeněk Lopaur (MR 2003 Plzeň) - Stiga HC Benátky
  • Michal Zunka (MR 2003 Plzeň) - Stiga HC Benátky / THC Stiga Svitavy 93
  • Lukáš Rada (MR 2003 Plzeň) - Stiga HC Benátky / THC Stiga Svitavy 93
  • Tibor Varga (MR 2004 Litomyšl) - BSE České Budějovice
  • Karol Hudec (MR 2005 + 2009 Praha) Košice-SK
  • Tomáš Hudec (MR 2005 + 2009 Praha) Košice-SK
  • Stanislav Suchý (MR 2008 Příbram) Big Band Praha
  • Jan Hlůžek (MR 2008 Příbram) - HC Stiga Kladno
  • Václav Pikl (MR 2009 Praha, 2010 Starý Plzenec, 2011 Litomyšl, 2012 České Budějovice) - Stiga Expand Plzeň / THC Stiga Elites
  • Leoš Hvižď ml. (MR 2011 Litomyšl) - THC Stiga Game Příbram
  • Martin Maděra (MR 2015 Praha) - ukončeno hostování a návrat do THC Stiga Game Příbram 
  • Jan Sládek (MR 2015 Praha) - THC Stiga Elites
  • Petr Sládek (v dubnu 2015 na vlastní žádost ukončil činnost v klubu) - THC Stiga Elites
  • Jan Klokan (MR 2010 Starý Plzenec) - SHC Cheb
  • Jan Medvec - SHC Cheb

prošli týmem a skončili:

Jana Balcarová,Tomáš Brabenec, Michal Brejcha, Tomáš Brožek, Jan Čurda, Dominik Kalvas, Žofie Kalvasová, Jitka Kratochvílová, Štěpán Mlád, Václav Patera, Josef Procházka, David Rothmaier, Vojtěch Soukup, Jaroslav Svoboda, Ladislav Svoboda ml., Ladislav Svoboda st., Marcela Svobodová, František Varl, Veronika Volfová, Evžen Zavadil, Jakub Zavadil, Pavla Kratochvílová, Zbyněk Hupák, Lenka Korbelová, Petr Čekal, Ladislav Hajný, Vladislav Černý, Milan Kuráž, Ivan Crnac 

Český pohár 2018/19

22.09.2018 - Teplýšovice

13.10.2018 - Praha

10.11.2018 - ???

24.11.2018 - Pelhřimov (?)

15.12.2018 - Praha-Satalice

12.01.2019 - Brno

02.02.2019 - Kladno

02.03.2019 - Cheb

30.03.2019 - Litomyšl

27.04.2019 - Plzeň - CO

25-26.05.2019 - MR Turnov (?)

Světová liga WTHT 2018/19

 

    ROK 2018
USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (M)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   
ROK 2019
RUS 12.01. Kursk
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva (SS)
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev 
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk (MS)

Světová liga WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (ME)