foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

2017-2018

hlavní sponzoři:

Ateliér PhotoProgress Plzeň, nám. Míru 3, Plzeň

sponzoři 5. a 6. kola České poháru:

Agentura 700 let města Plzně

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

Jan Kubernát

Veronika Volfová - ruční výroba šperků a bižuterie, Plzeň

cesta na Swiss Open 2017 podpořila: Pizza u Kmotra, Žlutická 9, Plzeň 

  Ateliér PhotoProgress Plzeň  
 Fotograf Martin Ženíšek   Veronika Volfová - ruční výroba šperků a bižuterie

 

2016-2017

hlavní sponzoři:

Ateliér PhotoProgress Plzeň, nám. Míru 3, Plzeň

sponzoři 2. kola České poháru:

Agentura 700 let města Plzně

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

Jan Kubernát

Veronika Volfová - ruční výroba šperků a bižuterie, Plzeň

  Ateliér PhotoProgress Plzeň  
 Fotograf Martin Ženíšek   Veronika Volfová - ruční výroba šperků a bižuterie

 

2015-2016

hlavní sponzoři:

Ateliér PhotoProgress Plzeň, nám. Míru 3, Plzeň

sponzoři:

Jan Pytlík - úklidové služby Plzeň

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

Veronika Volfová - ruční výroba šperků a bižuterie, Plzeň

  Ateliér PhotoProgress Plzeň  
Jan Pytlík - úklidové služby Plzeň Fotograf Martin Ženíšek Veronika Volfová - ruční výroba šperků a bižuterie

 

 

Ateliér PhotoProgress Plzeň

2014-2015

tým: 

Ateliér PhotoProgress Plzeň, nám. Míru 3, Plzeň

webové stránky týmu (doména + hosting):

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

2013-2014

webové stránky týmu (doména + hosting):

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

Fotograf Martin Ženíšek2012-2013

webové stránky týmu (doména + hosting):

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

2011-2012

webové stránky týmu (doména + hosting):

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

2010-2011

webové stránky týmu (doména + hosting):

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

D.A.S. Pojišťovna právní ochrany a.s.2009-2010

cestování na zahraniční turnaje - podzim 2010: 

D.A.S. Pojišťovna právní ochrany a.s.

webové stránky týmu (doména + hosting):

Martin Ženíšek - tvorba stránek a grafické reklamy

2006-2007

tým: 

ČD-Telematika a.s., Praha

ČD Telematika a.s.2006-2007

tým: 

ČD-Telematika a.s., Praha

2005-2006

tým: 

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem

turnaj Hrbáček cup (6. ročník - 22.7.2006):

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem 

Trefík software - software Vladimíra a Stanislava Krause

 

HRBÁČEK s.r.o.2004-2005

tým:

Jaroslav Bartovský- autodoprava Osek u Rokycan

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem

turnaj Hrbáček cup (5. ročník - 20.8.2005):

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem

 

2003-2004

tým:

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem

turnaj Hrbáček cup (4. ročník - 18.11.2004):

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem 

cesta na Mistrovství České Republiky v Litomyšli:

Autoškola a autodoprava Vlasta Macháčková Stod

  

2002-2003

tým:

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem

Čapka & Šlehofr spedice, Plzeň

Zasilatelství Martin Racek, Útušice

turnaj Hrbáček cup (3. ročník - 12.11.2003):

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem 

7. kolo českého poháru:

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem, Adecco Plzeň,

Mistrovství České Republiky v Plzni:

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem,

Martin Otýs - úprava živičných povrchů 

 

2001-2002

tým: 

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem

turnaj Hrbáček cup (2. ročník - 30.8.2002): 

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem 

 

2000-2001

turnaj Hrbáček cup (1. ročník - 18.8.2001):

HRBÁČEK s.r.o., Klenčí pod Čerchovem 

 

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)