foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

31.5.2008 Příbram

Výsledky:

Turnaj jednotlivců - 48 hráčů

1. Petr Tměj (THC Stiga Svitavy 93), 2. Lukáš Turoň (THC Třinec), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha)... 43. Martin Ženíšek

Turnaj družstev -17 družstev

1. Příbram THC Voloupej, 2. THC Třinec, 3. Stiga Big Band Praha...10. Gladiators Plzeň 

Turnaj žen - 7.hráčů

1. Marie Vargová, 2. Magdalena Malá, 3. Aneta Jackowská...4. Markéta Pilařová

Turnaj juniorů - 16 hráčů

1. Petr Tměj (THC Stiga Svitavy 93), 2. Matěj Ležík (SHC Votroci Hradec Králové), 3. Miroslav Hubáček ml..(THC Stiga-Game Příbram)

Turnaj veteránů - 16 hráčů

1. Petr Turoň (THC Třinec), 2. Pavel Plešák (Stiga Expand Plzeň), 3. Václav Pikl (Stiga Expand Plzeň)

 

Družstvo Gladiators Plzeň:

Martin Ženíšek (C) - sedmé MR

Jan Kubernát (A) - šesté MR

Markéta Pilařová - sedmé MR

Martin Kůžel - třetí MR

Jan Hlůžek - páté MR

Stanislav Suchý - deváté MR

Žofie Kalvasová - první MR

 

Bohužel velkým zklamáním je postoj ostatních hráčů ke stize a k týmu. 

Hráči, kteří se omluvili pro MR: Ladislav Svoboda st., Ladislav Svoboda ml., Marcela Svobodová, Jaroslav Svoboda, Dominik Kalvas, Lukáš Honzík

Hráči, kteří se ani neobtěžovali s omluvou: Michal Brejcha, Václav Patera (zároveň jsou po dohodě dvou ze tří členů výkonného výboru navrženi na podmínečné vyloučení za neaktivitu)

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)