foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2009/10

1. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  141 15/6
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 109 11/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 94 13/3
4. Hynek Nechutný  Gladiators Plzeň Plzeň 63 13/
5: Jan Čurda Gladiators Plzeň Plzeň 24 13/
6. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 22 3/0
7. Evžen Zavadil Gladiators Plzeň Plzeň 14 2/0
8. Martin Kužel Gladiators Plzeň  Plzeň  10 1/0
9. Miloslav Kubica SHC Cheb Cheb 10 1/0
10. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň  8 1/0
11. Václav Hebr Gladiators Plzeň  Plzeň 7 4/0
12. Jakub Zavadil Gladiators Plzeň Plzeň  2 2/0

 

Konečné pořadí po 14. kole - jaro 2009/10

1. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  117 13/7
2. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  109 14/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 87 14/1
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 35 10/0
5: Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 14 3/0
6. Pavel Plešák jr. Gladiators Plzeň Plzeň 11 3/0
7. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň 9 2/0
8. Jan Klokan Gladiators Plzeň Plzeň  6 1/0
9. Martin Kůžel Gladiators Plzeň  Plzeň  3 1/0
10. Jan Čurda Gladiators Plzeň  Plzeň  3 3/0
11. Václav Hebr Gladiators Plzeň Plzeň 2 2/0
12. Jakub Zavadil Gladiators Plzeň  Plzeň  2 2/0
13. Marcel Veber Gladiators Plzeň  Plzeň  1 1/0

 

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)