foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2009/10

1. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  141 15/6
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 109 11/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 94 13/3
4. Hynek Nechutný  Gladiators Plzeň Plzeň 63 13/
5: Jan Čurda Gladiators Plzeň Plzeň 24 13/
6. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 22 3/0
7. Evžen Zavadil Gladiators Plzeň Plzeň 14 2/0
8. Martin Kužel Gladiators Plzeň  Plzeň  10 1/0
9. Miloslav Kubica SHC Cheb Cheb 10 1/0
10. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň  8 1/0
11. Václav Hebr Gladiators Plzeň  Plzeň 7 4/0
12. Jakub Zavadil Gladiators Plzeň Plzeň  2 2/0

 

Konečné pořadí po 14. kole - jaro 2009/10

1. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  117 13/7
2. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  109 14/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 87 14/1
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 35 10/0
5: Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 14 3/0
6. Pavel Plešák jr. Gladiators Plzeň Plzeň 11 3/0
7. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň 9 2/0
8. Jan Klokan Gladiators Plzeň Plzeň  6 1/0
9. Martin Kůžel Gladiators Plzeň  Plzeň  3 1/0
10. Jan Čurda Gladiators Plzeň  Plzeň  3 3/0
11. Václav Hebr Gladiators Plzeň Plzeň 2 2/0
12. Jakub Zavadil Gladiators Plzeň  Plzeň  2 2/0
13. Marcel Veber Gladiators Plzeň  Plzeň  1 1/0

 

Český pohár 2018/19

22.09.2018 - Teplýšovice

13.10.2018 - Praha

10.11.2018 - ???

24.11.2018 - Pelhřimov (?)

15.12.2018 - Praha-Satalice

12.01.2019 - Brno

02.02.2019 - Kladno

02.03.2019 - Cheb

30.03.2019 - Litomyšl

27.04.2019 - Plzeň - CO

25-26.05.2019 - MR Turnov (?)

Světová liga WTHT 2018/19

 

    ROK 2018
USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (M)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   
ROK 2019
RUS 12.01. Kursk
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva (SS)
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev 
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk (MS)

Světová liga WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (ME)