foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 10. kole - podzim 2015/16

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  103 10/7 
2. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň  71 9/1 
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň 47 8/0 
4. Pavel Mráz Gladiators Plzeň Plzeň 37 7/0 
5. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 24 2/2 
6. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 22 7/0 
7. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň Kralovice 21 4/0 
8. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 14 2/0 
9. Matyáš Hodek Gladiators Plzeň Plzeň 4 2/0 
10, Radek Kupec Gladiators Plzeň Plzeň 2 2/0
11. Ondřej Tyml Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň  

Konečné pořadí po 10. kole - jaro 2015/16

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň   85 10/5
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň  49 5/5
3. Miroslav Uhlíř Gladiators Plzeň Plzeň 38 10/0
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 29 7/0
5. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň Kralovice 22 4/0
6. Pavel Mráz Gladiators Plzeň Plzeň 14 4/0
7. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 12 2/0
8. Štěpán Hejda Gladiators Plzeň Plzeň 10 4/0
9. Simon Gabriel Gladiators Plzeň Plzeň 1 1/0

místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň

 

Český pohár 2019/20

21.09.2019 - Teplýšovice

12.10.2019 - Pelhřimov

02.11.2019 - Praha

23.11.2019 - Kladno

14.12.2019 - Teplýšovice

11.01.2020 - Plzeň

01.02.2020 - Plzeň

29.02.2020 - Cheb

28.03.2020 - Litomyšl

25.04.2020 - Praha - CO

30-31.06.2020 - MČR Turnov

Světová liga WTHT 2019/20

   

ROK 2019

USA 27.07. Lemont
KAZ 10.08. Shymkent
NOR 07.09. Stavanger (M)
CAN 14.09. Edmonton
SUI 28.09. Spiez
LAT 12.10. Incukalns
SLO 26.10. Kranj
RUS 02..11. St. Petersburg
CAN 09.11. Toronto
SWE 16.11. Gothenburg 
LAT 30.11.-01.12. Riga (SS)
   

ROK 2020

RUS 25.01. Anaheim
SWE 08.02. Umea (SS)
SWE 22.02. Minsk
SVK 07.03. Nové Zámky
RUS 14.03. Moskva (SS)
USA 21.03. Detroit
EST 04.04. Tallinn (SS)
CZE 25.04. Prague (SS)
UKR 02.05. Kiev
FIN 09.05. Turku (SS)
GER 16.05. Berlin
RUS 23.05. Kursk (SS)
RUS 24.05. Kursk (MS klubů)
SLO 12-14.06. Kranj (ME)