foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2008/09

1. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  194 15/6
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 158 11/6
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 127 15/0
4. František Suchý Gladiators Plzeň Plzeň 122 11/2
5: Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 80 13/0
6. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 53 6/0
7. Martin Kužel Gladiators Plzeň  Plzeň 47 6/0
8. Vojtěch Soukup Gladiators Plzeň  Plzeň  18 5/0
9. Michal Dlabáček Plzeň  Plzeň 18 7/0
10. Jan Suchý THC Stiga Elites  Plzeň 17 1/1
11. Jan Čurda  Plzeň  Plzeň 16 14/0
12. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň  Plzeň 9 2/0

  

Konečné pořadí po 13.kole - jaro 2008/09

1. Václav Pikl Gladiators Plzeň Plzeň  115 13/4
2. Pavel Plešák Gladiators Plzeň Plzeň 82 9/4
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 70 12/1
4. Jan Suchý THC Stiga Elites Plzeň 45 4/3
5: Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 40 11/0
6. František Suchý Gladiators Plzeň Plzeň  35 6/0
7. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 29 4/1
8. Jan Čurda Plzeň  Plzeň 10 8/0
9. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň  1 1/0
10. Lukáš Jílek Gladiators Plzeň Plzeň  1 1/0

 

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)