foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2013/14

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň 133 15/10
2. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň 80 14/2
3. Pavel Kubrt Gladiators Plzeň 72 14/0
4. Jan Kubernát  Gladiators Plzeň 65 7/2
5: Václav Hebr Gladiators Plzeň 17 4/0
6. Jiří Novák Gladiators Plzeň 12 7/0
7. Michal Habich Plzeň 9 5/0
8. Pavel Plešák Gladiators Plzeň 8 1/1
9. Ondřej Razým Gladiators Plzeň 6 2/0
10. Šárka Brablecová Gladiators Plzeň 1 1/0
11. Karel Hájek  Plzeň  1 1/0
12. Josef Vůch Gladiators Plzeň 1 1/0

 místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

 

Konečné pořadí po 8. kole - jaro 2013/14

1. Martin Ženíšek APP Gladiators Plzeň Plzeň  69 8/6
2. Hynek Nechutný APP Gladiators Plzeň Plzeň 30 7/1
3. Jan Kubernát APP Gladiators Plzeň Plzeň 28 5/1
4. Pavel Kubrt APP Gladiators Plzeň Kralovice 26 6/0
5: Michal Habich Plzeň Plzeň 20 3/0
6. Marek Habich Plzeň  Plzeň 14 2/0
7. Šárka Brablecová APP Gladiators Plzeň Plzeň 6 4/0
8. Kristýna Strabergerová Plzeň  Plzeň 4 2/0

  místo konání: Gladiators Aréna, v nebytovém prostoru v 8. patře domu Nýřanská 4, Plzeň 

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)