foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  268 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 194 12/1
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 156 14/0
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 150 10/0
5: Josef Procházka Gladiators Plzeň Plzeň 117 9/0
6. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň  92 8/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň  Plzeň  91 9/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň  Plzeň  88 12/0
9. Michal Brejcha Gladiators Plzeň  Plzeň  75 11/0
10. Pavel Plešák Expand Plzeň Plzeň 54 3/1
11. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  52 12/0
12. Jan Čurda Plzeň  Plzeň  25 12/0
13. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 24 1/1
14. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  6 2/0
15. Tereza Jonášová Plzeň  Plzeň 1 1/0
16. Marek Halva Plzeň  Plzeň 1 1/0

   

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  256 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 236 15/3
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 173 14/0
4. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 122 10/0
5: Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 118 10/0
6. Michal Brejcha Gladiators Plzeň Plzeň  102 9/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň  89 8/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň  63 10/0
9. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  59 13/0
10. Jan Čurda Plzeň Plzeň  47 15/0
11. Pavel Plešák Plzeň  Plzeň  24 1/1
12. Dominik Kalvas Plzeň  Plzeň  10 8/0
13. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  10 1/0
14. Žofie Kalvasová Plzeň  Plzeň  1 1/0

 

Český pohár 2018/19

22.09.2018 - Teplýšovice

13.10.2018 - Praha

10.11.2018 - ???

24.11.2018 - Pelhřimov (?)

15.12.2018 - Praha-Satalice

12.01.2019 - Brno

02.02.2019 - Kladno

02.03.2019 - Cheb

30.03.2019 - Litomyšl

27.04.2019 - Plzeň - CO

25-26.05.2019 - MR Turnov (?)

Světová liga WTHT 2018/19

 

    ROK 2018
USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (M)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   
ROK 2019
RUS 12.01. Kursk
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva (SS)
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev 
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk (MS)

Světová liga WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (ME)