foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

 

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  268 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 194 12/1
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 156 14/0
4. Hynek Nechutný Gladiators Plzeň Plzeň 150 10/0
5: Josef Procházka Gladiators Plzeň Plzeň 117 9/0
6. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň  92 8/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň  Plzeň  91 9/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň  Plzeň  88 12/0
9. Michal Brejcha Gladiators Plzeň  Plzeň  75 11/0
10. Pavel Plešák Expand Plzeň Plzeň 54 3/1
11. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  52 12/0
12. Jan Čurda Plzeň  Plzeň  25 12/0
13. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 24 1/1
14. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  6 2/0
15. Tereza Jonášová Plzeň  Plzeň 1 1/0
16. Marek Halva Plzeň  Plzeň 1 1/0

   

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2006/07

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  256 14/11
2. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 236 15/3
3. Václav Patera Gladiators Plzeň Plzeň 173 14/0
4. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 122 10/0
5: Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 118 10/0
6. Michal Brejcha Gladiators Plzeň Plzeň  102 9/0
7. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň  89 8/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň  63 10/0
9. Ivan Crnac Plzeň Plzeň  59 13/0
10. Jan Čurda Plzeň Plzeň  47 15/0
11. Pavel Plešák Plzeň  Plzeň  24 1/1
12. Dominik Kalvas Plzeň  Plzeň  10 8/0
13. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň  10 1/0
14. Žofie Kalvasová Plzeň  Plzeň  1 1/0

 

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)