foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

1.-2.12.2018 Riga Cup 2018 - Riga - 250 hráčů
(turnaj 1. nejvyšší úrovně World Tour - SS)

Výsledky: 1. Areniy Stolyarov (RUS - THC Toros), 2. Edgars Caics (LAT - BJC Laimite), 3. Nikita Zholobov (RUS - THC Toros), 4. Patrik Petr (CZE - THC Stiga Elites)

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
41. místo 62. místo 108. místo

 

 

20.10.2018 Swiss Open 2018 - Bern - 23 hráčů
(turnaj 3. nejvyšší úrovně World Tour - WTHL)

Výsledky: 1. Pavel Plešák (CZE - Gladiators Plzeň), 2. 3. Bjarne Axelsen (DEN - Katran) 3. Valentin Dietze (GER - Frankfurt Gothers) 4. Mykhaylo Shalomayev (UKR - TEHC Black Forest Werewolves), 

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
 P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
 1. místo 5. místo 9. místo

27.10.2018 Slovenia Open 2018 - Kranj - 46 hráčů
(turnaj 3. nejvyšší úrovně World Tour - WTHL)

Výsledky: 1. Anže Božič (SLO - NHK Kranj), 2. Mykhaylo Shalomayev (UKR - TEHC Black Forest Werewolves), 3. Martin Ženíšek (CZE - Gladiators Plzeň), 4. Simon Thomas (Big Band)

 

Martin Ženíšek Pavel Plešák Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř
M. Ženíšek P. Plešák H. Nechutný M. Uhlíř
3. místo 9. místo 12. místo 18. místo 

 

 

Český pohár 2020/21

17.10.2020 - Teplýšovice

31.10.2020 - Pelhřimov

21.11.2019 - Třinec

12.12.2020 - Kladno

16.01.2021 - Praha

06.02.2021 - Cheb

27.02.2021 - Brno

27.03.2021 - Němčice u Litomyšle

10.04.2021 - Plzeň

24.04.2021 - Praha - CO

29-30.06.2021 - MČR Turnov

Světová liga WTHT 2020/21

   

ROK 2020

USA 25.07. Lemont
KAZ 08.08. Shymkent
CAN 12.09. Edmonton
NOR 26.09. Oslo
SUI 03.10. Bern
SWE 10.10. Umea
SLO 24.10. Kranj
SLO 25.10. Kranj (MS klubů)
RUS 07..11. St. Petersburg
CAN 21.11. Kitchener
LAT 05.-06.12. Riga
   

ROK 2021

DEN 23.01. Bronderslev
USA 30.01. Anaheim
SWE 13.02. Stockholm
SWE 20.02. Minsk
SVK 06.03. Nové Zámky
RUS 13.03. Moskva
LAT 20.03. Incukalns
USA 27.03. Detroit
EST 03.04. Tallinn
CZE 24.04. Prague
UKR 01.05. Kiev
GER 08.05. Berlin
RUS 22.05. Kursk
EST 18-20.06. Tallinn (MS)