foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

  

Konečné pořadí po 15. kole - podzim 2005/06

1. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň  333 15/3
2. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň 330 14/10
3. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 258 13/1
4. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň  197 13/0
5: Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň  189 13/0
6. Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 180 13/0
7. Pavla Kratochvílová Gladiators Plzeň Plzeň 177 14/0
8. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 138 7/1
9. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň Plzeň 117 13/0
10. Jan Čurda Plzeň Plzeň 101 14/0
11. Lukáš Honzík  Gladiators Plzeň Plzeň 20 1/0

 

Konečné pořadí po 15. kole - jaro 2005/06

1. Václav Pikl Expand Plzeň Plzeň  339 15/5
2. Pavel Plešák THC Stiga Plzeň Plzeň 316 13/10
3. Martin Ženíšek Gladiators Plzeň Plzeň 289 15/0
4. Hynek Nechutný Expand Plzeň Plzeň 248 14/0
5: Martin Kůžel Gladiators Plzeň Plzeň 183 14/0
6. Ladislav Svoboda st. Gladiators Plzeň Plzeň 135 10/0
7. Jan Kubernát Gladiators Plzeň Plzeň 126 7/0
8. Marcela Svobodová Gladiators Plzeň Plzeň 113 9/0
9. Jan Čurda Plzeň Plzeň 110 12/0
10. Pavla Kratochvílová Gladiators Plzeň Plzeň 35 3/0
11. Lukáš Honzík Gladiators Plzeň Plzeň 33 3/0
12. Josef Procházka Gladiators Plzeň  Plzeň 29 4/0
13. Ladislav Svoboda ml. Gladiators Plzeň  Plzeň 15 1/0
14. Tadeáš Kameník Plzeň Plzeň 11 1/0

  

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)