foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

18.9.2010 - Opět v jídelně teplárny Strakonic se sešlo 9 hráčů k pokračování série Raptors League, přijít tentokrát Tibor Varga nemohl. Vašek Pikl v základní skupině vyhrál všech 8 zápasů při skóre 32:3! Dařilo se mu i v play-off, než přišlo finále. To ve čtvrtfinále jasně přehrál Daniela Matějku 3:0 a v semifinále 3:0 i Any Jackowskou, ale po vyrovnaných zápasech alespoň co do vstřelených branek. Ale téměř stejně tak hladce se do finále probojoval i Míra Černoch, který ve čtvrtfinále zvítězil 3:0 nad Frantou Markem a v semifinále 3:1 nad Maruškou Vargovou. O 3. místo se tedy utkaly poražené hráčky Any a Maruška. Any tentokrát dokázala Marušku porazit  po boji 3:1, když ve dvou zápasech zvítězila v prodloužení. Ukazuje se, že nyní dává Any Stiga hokeji víc a zaslouženě začíná sklízet úspěchy. Ještě vyrovnanější pak bylo finále, i když tomu tak nemuselo být.Vašek sice ve druhém finálovém zápase utrpěl svou první porážku (1:2), ale v dalších zápasech jasně vítězil. Tak tomu bylo i ve čtvrtém zápase do stavu 3:1 a mohl být konec. Jenže ukolébán výsledkem a snadnou cestou celým turnajem, pak nezvládl závěr. Míra zabojoval, přálo mu i štěstí, když dával vítězný gól v prodloužení a tím srovnal na 2:2. Vašek pak jen s vypětím všech sil přece jen rozhodující zápas dotáhl až po prodloužení do vítězného konce nad nadšeně hrajícím Mírou a uhájil tak neporazitelnost ve Strakonicích.

Konečné pořadí: 1. Vašek Pikl (D.A.S. Gladiators Plzeň), 2. Míra Černoch, 3. Any Jackowská, 4. Maruška Vargová, 5. Anežka Vargová, 6. Martin Kouba, 7. Dan Matějka, 8. Franta Marek, 9. Marek Matějka.