foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

17.02.2007 - Vítězství ve třetím kole obhájil Václav Pikl a pro Plzeň tak vybojoval další turnajové vítězství na Budějovické půdě. Ve finále sice už prohrával v Mírou Černochem 0:2 na zápasy, ale nepříznivý stav otočil svojí urputnou a agresivní hrou. Martin se probojoval až mezi 4 nejlepší a v semifinále svedl vyrovnanou bitvu s Mírou Černochem. Podlehl mu sice 2:3 na zápasy, ale především dva vlastní góly v prvním zápase jsou toho příčinou. O třetí místo se utkali dva přemotivovaní. Tibor měl v semifinále také Václava Pikla téměř na lopatkách, jenže prodloužení nejsou jeho silnou stránkou. Paradoxně se mu prodloužení povdlo až v boji o 3. místo proti Martinovi a druhém zápase už jasně dominoval. I přes 4. místo je Martin Ženíšek v čele, ale situace za ním je více než vyrovnaná.

Pořadí 3. kola: 1. Václav Pikl, 2. Miroslav Černoch, 3. Tibor Varga, 4. Martin Ženíšek, 5. Marie Vargová, 6. Aneta Jackowská, 7. Jiří Novotný, 8. Anežka Vargová, 9. Martin Kouba, 10. Jiří Herrmann

Celkové pořadí: 1. Martin Ženíšek - 33b, 2. Marie Vargová - 32b, 3. Miroslav Černoch - 32b, 4. Václav Pikl - 30b, 5. Tibor Varga - 24b, 6. Aneta Jackowská - 20b, 7. Petr Linka - 16b, 8. Anežka Vargová - 16b, 9. Jiří Novotný - 13b, 10. Jiří Herrmann - 7b, 11. Lukáš Paclík - 6b, 12. Martin Kouba - 4b, 13. Václav Patera a Marek Švrkala - oba 3b, 15. Petr Hrnčíř - 1b.