foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

27.10.2018 Slovenia Open 2018 - Kranj - 46 hráčů
(turnaj 3. nejvyšší úrovně World Tour - WTHL)

Výsledky: 1. Anže Božič (SLO - NHK Kranj), 2. Mykhaylo Shalomayev (UKR - TEHC Black Forest Werewolves), 3. Martin Ženíšek (CZE - Gladiators Plzeň), 4. Simon Thomas (Big Band)

 

Martin Ženíšek Pavel Plešák Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř
M. Ženíšek P. Plešák H. Nechutný M. Uhlíř
3. místo 9. místo 12. místo 18. místo 

 

 

1.-2.12.2018 Riga Cup 2018 - Riga - 250 hráčů
(turnaj 1. nejvyšší úrovně World Tour - SS)

Výsledky: 1. Areniy Stolyarov (RUS - THC Toros), 2. Edgars Caics (LAT - BJC Laimite), 3. Nikita Zholobov (RUS - THC Toros), 4. Patrik Petr (CZE - THC Stiga Elites)

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
41. místo 62. místo 12. místo

 

 

20.10.2018 Swiss Open 2018 - Bern - 23 hráčů
(turnaj 3. nejvyšší úrovně World Tour - WTHL)

Výsledky: 1. Pavel Plešák (CZE - Gladiators Plzeň), 2. 3. Bjarne Axelsen (DEN - Katran) 3. Valentin Dietze (GER - Frankfurt Gothers) 4. Mykhaylo Shalomayev (UKR - TEHC Black Forest Werewolves), 

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
 P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
 1. místo 5. místo 9. místo

Český pohár 2018/19

22.09.2018 - Struhařov

13.10.2018 - Praha

10.11.2018 - Pelhřimov

24.11.2018 - Pelhřimov

15.12.2018 - Praha-Satalice

12.01.2019 - Kladno

02.02.2019 - Brno

02.03.2019 - Cheb

30.03.2019 - Litomyšl

27.04.2019 - Plzeň - CO

25-26.05.2019 - MR Plzeň

Světová liga WTHT 2018/19

   

ROK 2018

USA 21.07. Lemont
KAZ 11.08. Shymkent
DEN 25.08. Brondeslev
NOR 08.09. Stavanger (SS)
CAN 15.09. Edmonton
LAT 13.10. Incukalns
SUI 20.10. Bern

SLO 27.10. Kranj
RUS 03.-04.11. St. Petersburg (SS)
CAN 10.11. Toronto
SWE 24.11. Gothenburg 
LAT 01.-02.12. Riga (SS)
   

ROK 2019

RUS 12.01. Kursk (M)
RUS 26.01. Anaheim
SWE 09.02. Stockholm (SS)
SWE 23.02. Minsk
SVK 09.03. Nové Zámky
RUS 16-17.03. Moskva
USA 23.03. Detroit
EST 06.04. Tallinn (SS)
CZE 27.04. Pilsen (SS)
FIN 04.05. Turku (M)
UKR 11.05. Kiev 
GER 18.05. Berlin
SWE 14-16.06. Minsk (MS)