foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

APP Gladiators Plzeň

plzeňský klub stiga hokeje

ARCHIV VÝSLEDKŮ

24.3.2018 Pelhřimov - 58 hráčů

Výsledky: 1.Zdeněk Matoušek ml.(HCS Žabka Praha), 2.Michal Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 3.Leoš Hvižď ml.(THC Stiga-Game Příbram), 4.Michal Kobrle (THC Stiga Elites)

 

Martin Ženíšek Hynek Nechutný Míra Uhlíř
M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř M. Jindrová
7.místo 24.místo 34.místo 38.místo 

24.2.2018.Plzeň - 54 hráčů

Výsledky: 1.Zdeněk Matoušek ml.(HCS Žabka Praha), 2.Michal Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 3.Leoš Hvižď ml.(THC Stiga-Game Příbram), 4.Kryštof Lebl (Big Band)

 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Míra Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř M. Cingroš
6.místo 19.místo 31.místo 40.místo 54.místo 

16.12.2017 Praha-Satalice - 60 hráčů

Výsledky: 1. Michal Hvižď (THC Stiga Elites), 2. Lukáš Turoň (THC Třinec), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 4. Kryštof Lébl (Big Band),

Pavel Plešák Martin Ženíšek Míra Uhlíř Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek M. Uhlíř H. Nechutný
7.místo 12.místo 37.místo 40.místo

27.1.2018 Plzeň - 56 hráčů

Výsledky: 1. Michal Hvižď (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3. Leoš Hvižď (THC Stiga-Game Příbram) 4. Jan Dryák (Big Band),

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Míra Uhlíř Jan Kubernát Pavel Kubrt
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř J. Kubernát  P. Kubrt
11.místo 12.místo 21.místo 32.místo 34.místo  36.místo

4.11.2017 Němčice u Litomyšle- 53 hráčů

Výsledky: 1. Michal Hvižď, 2. Patrik Petr (oba THC Stiga Elites), 3. Zdeněk Matoušek ml., 4. Jiří Chylík (oba HCS Žabka Praha),

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Míra Uhlíř
P. Plešák M. Ženíšek H.Nechutný M.Uhlíř
8.místo 12.místo 25.místo 37.místo

14.10.2017 Pelhřimov - 55 hráčů

Výsledky: 1. Michal Hvižď (THC Stiga Elites), 2. Kryštof Lébl (Big Band), 3. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 4. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram)

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Míra Uhlíř
P.Plešák M.Ženíšek H.Nechutný M.Uhlíř
9.místo 17.místo 35.místo 37.místo

23.9.2017 Teplýšovice - 62 hráčů

Výsledky: 1. Michal Hvižď (THC Stiga Elites), 2. Zdeněk Matoušek ml. (HCS Žabka Praha), 3. Leoš Hvižď ml. (THC Stiga-Game Příbram), 4. Michal Koberle (THC Stiga Elites)

Martin Ženíšek Pavel Plešák Míra Uhlíř Hynek Nechutný
M. Ženíšek P.Plešák M.Uhlíř H.Nechutný
15.místo 18.místo 38.místo 40.místo

Termíny Českého poháru 2017/18

23.09.2017 - Teplýšovice

14.10.2017 - Pelhřimov

04.11.2017 - Němčice (Litomyšl)

16.12.2016 - Praha-Satalice

27.01.2018 - Plzeň

24.02.2018 - Plzeň

24.03.2018 - Pelhřimov

21.04.2018 - Praha - CO

12.05.2018 - Příbram

02-03.06.2018 - MR Cheb

Termíny světové ligy WTHT 2017/18

    ROK 2017
USA 22.07. Lemont
(výsledky)
KAZ 12.08. Shymkent
(výsledky)
NOR 09.09. Stavanger (M)
(výsledky)
CAN 16.09. Edmonton
(výsledky)
SLO 07.10. Kranj
(výsledky)
SUI 21.10. Bern
(výsledky)
CAN 04.11. Toronto
(výsledky)
RUS 11-12.11. St. Petersburg (M)
(výsledky)
SWE 18.11. Stockholm
(výsledky)
LAT 03-04.12. Riga (SS)
(výsledky)
   
ROK 2018
RUS 13.01. Kursk
RUS 27.01. Anaheim
SWE 10.02. Gothenburg (SS)
SWE 24.02. Minsk
LAT  03.03. Jekabpils (SS)
LAT  04.03. Jekabpils (MS klubů)
SVK 10.03. Nové Zámky
SVK 11.03. Budapest
RUS 17-18.03. Moskva (SS)
USA 24.03. Detroit
EST 07.04. Tallinn
GER 14.04. Berlin 
CZE 21.04. Praha (SS)
FIN 05-06.05. Turku (M)
UKR 12.05. Kiev
CAN 02.06. Montreal
SWE 15-17.06. Eskilstuna (MS)