foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gladiators Plzeň

plzeňský klub stolního hokeje STIGA

ARCHIV VÝSLEDKŮ

11.1.2020 Plzeň - 66 hráčů

Výsledky: , 1. Leoš Hvižď, 2. Martin Maděra (oba THC Stiga-Game Příbram), 3. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 4. Miloslav Kubica (SHC Cheb). 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Miroslav Uhlíř Pavel Kubrt Martin Košňar
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Uhlíř P. Kubrt M. Košňar
11. místo 21. místo 25. místo 32. místo 40. místo 46. místo

 

14.12.2019 Teplýšovice - 58 hráčů

Výsledky: , 1. Zdeněk Matoušek (HCS Žabka Praha), 2. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 3. Filip Hamáček, 4. Miroslav Černoch (oba HCS Žabka Praha). 

Martin Ženíšek Pavel Plešák Hynek Nechutný Martin Košňar
M. Ženíšek P. Plešák H. Nechutný M. Košňar
10. místo 11. místo 28. místo 39. místo

 

23.11.2019 Kladno - 66 hráčů

Výsledky: , 1. Zdeněk Matoušek (HCS Žabka Praha), 2. Leoš Hvižď ml., 3. Martin Maděra (oba THC Stiga-Game Příbram), 4. Jakub Matýsek (HCS Žabka Praha). 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Miroslav Uhlíř Hynek Nechutný Martin Košňar
P. Plešák M. Ženíšek M. Uhlíř H. Nechutný M. Košňar
10. místo 19. místo 32. místo 33. místo 49. místo

 

2.11.2019 Praha - 63 hráčů

Výsledky: , 1. Zdeněk Matoušek (HCS Žabka Praha), 2. Jan Sládek (THC Stiga-Game Příbram), 3. Michal Kobrle (THC Stiga Elites), 4. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram). 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný Martin Košňar
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný M. Košňar
15. místo 24. místo 39. místo 51. místo

 

12.10.2019 Pelhřimov - 53 hráčů

Výsledky: , 1. Zdeněk Matoušek (HCS Žabka Praha), 2. Martin Maděra, 3. Leoš Hvižď ml. (oba THC Stiga-Game Příbram), 4. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha). 

Pavel Plešák Martin Ženíšek Hynek Nechutný
P. Plešák M. Ženíšek H. Nechutný
18.místo 21. místo 24. místo

 

21.9.2019 Teplýšovice - 57 hráčů

Výsledky: 1. Leoš Hvižď (THC Stiga-Game Příbram), 2. Michal Boštík (Stiga HC Benátky), 3. Martin Maděra (THC Stiga-Game Příbram), 4. Jiří Chylík (HCS Žabka Praha). 

Martin Ženíšek Pavel Plešák Hynek Nechutný Matěj Cingroš
M. Ženíšek P. Plešák H. Nechutný M. Košňar
8.místo 11. místo 26. místo 44. místo

 

Český pohár 2019/20

21.09.2019 - Teplýšovice

12.10.2019 - Pelhřimov

02.11.2019 - Praha

23.11.2019 - Kladno

14.12.2019 - Teplýšovice

11.01.2020 - Plzeň

01.02.2020 - Cheb

29.02.2020 - Plzeň

28.03.2020 - Litomyšl

25.04.2020 - Praha - CO

30-31.06.2020 - MČR Turnov

Světová liga WTHT 2019/20

   

ROK 2019

USA 27.07. Lemont
KAZ 10.08. Shymkent
NOR 07.09. Stavanger (M)
CAN 14.09. Edmonton
SUI 28.09. Spiez
LAT 12.10. Incukalns
SLO 26.10. Kranj
RUS 02..11. St. Petersburg
CAN 09.11. Toronto
SWE 16.11. Gothenburg 
LAT 30.11.-01.12. Riga (SS)
   

ROK 2020

RUS 25.01. Anaheim
SWE 08.02. Umea (SS)
SWE 22.02. Minsk
SVK 07.03. Nové Zámky
RUS 14.03. Moskva (SS)
USA 21.03. Detroit
EST 04.04. Tallinn (SS)
CZE 25.04. Prague (SS)
UKR 02.05. Kiev
FIN 09.05. Turku (SS)
GER 16.05. Berlin
RUS 23.05. Kursk (SS)
RUS 24.05. Kursk (MS klubů)
SLO 12-14.06. Kranj (ME)